Horka cokolada a ovsene vlocky

Príspevok v téme: Horka cokolada a ovsene vlocky
Lucinda00

Kupujem si sem-tam v Lidli horkú čokoládu 81 % a ovsené vločky dovážané z Nemecka. Píšu že sú vysokokvalitné. Len neviem či je lepšie si kupovať napr. Sladkú vášeň 86 % kakaa alebo ostať pri tej z Lidla, taktiež neviem čo s ovsenými vločkami. Sú dobré, len neviem, či si radšej nemám kúpiť naše slovenské.

usiko

adam, teda prepac, ale pisala som k teme minimalne tak ako ty..........a tema je - vyrobky z Lidla, ci neviem citat?

lost

Mne ten lindt vobec nechuti :D
Teda, nie az tak dobre ako by mohlo byt :D
(ale to uz som priliz vybercivy..)

Inak suhlasim s tym ze to nemozeme nazvat ako "pre chudakov", iste tam je castejsie najlepsi pomer cena/kvalita..

Ale raz som si tam kupil zopar veci, kvalitovo neboli zle, ale ani dobre.. Povedal by som ze adekvatne k cene.. (ale zase, mozno aj lepsi pomer ako tie "znackove") - bolo to naradie na holenie :)

AdamKrt

usiko. :

trochu mimo temy.... Nic v zlom, neni to moja vec, ale na Tvojom mieste, by som si radsej stiahol ten email, co tam mas, ak chces zostat anonymna pre prispevky v inych skupinach.... :)))

AdamKrt

Mali tam, mozno este maju aj dobru akciu na NiMH akumulatory. Tuzkove, mikrotuzkove, C, D i 9V.

Znamy si tam kupil aj taky ten krajac na zeleninku, co ma asi 4 vymenne noze.

Mali, ci maju tam aj take nastenne digitalne hodiny s teplomerom do 10E, ale co som pocul, tak 90 percent vadny displej, co ich niekolko ludi uz viackrat reklamovalo.

Este tam chodim aj na take ovocne pernicky. Pripadne tusim taka modra krabicka s minimini pernickami macanymi v cokolade. Alebo piskoty plnene lekvarom, macane v cokolade.

Ci skvele a lacne 100 percentne ovocne stavy. Kupujem tam ananasovu :)

usiko.

Tak mnohi Lidl povazuju za obchod pre chudakov , chudobnych ale myslim, ze mu krivdia. Tie vyrobky su tam lacne nie preto, ze su nekvalitne, ale preto ze neboli vyrobene casto pod znackou propagovanou v telke, /za reklamu ktorej platime neskutocne peniaze na tovare/, ale boli vyrobene pre Lidl...a hlupi poniektori Slovaci si to nekupia lebo to nie je 'znackove'..proste malomestiaci.....

- tie cokolady so 70 az 86 alebo kolko percent kakaa su kvalitne a viem, cokolada 90alebo 80 od Lindt je kvalitnejsia, ale nie o tolko percent, o kolko je drahsia..peniaze, co za nu pytaju je zdieranie...takze lutujem....my kupujeme cokolady horke jedine tam...su omnoho chutnejsie ako sladka vaen, ja sladku vasen horku /nejak 86percent/proste nezjem, chuti akoby bola spalena a je prilis tuha...proste nechutna ale zase - je v reklame, a ludia si ju kupia, ale od lahodnej ma strasne daleko....

-takisto cistiace vyrobky W50 alebo tak nejak su super, za zlomok ceny ako ostatne znackove a vyrovnaju sa im uplne...a to mam uz vyskusane vsetko.....

- nas kamos pracuje vo vrcholovom managemente masokombinatov /mnohych, ktore vlastni Penta, v Madarsku, Slovensku, stara sa o predaj a ine veci, rozumie sa do toho, ma zmaknutu vyrobu, procesy a vsetko/ a ked je tu, tak nakupuje mnoho masovych vyrobkov v Lidli, pretoze maju nepomerne vyssi podiel kvalitneho masa ako nase vyrobky napriklad...alebo inde v krajinach.......a to pritom domov nosi nespocetne vela stangli salam, suniek a pastet, takze v Lidli nenakupuje preto, ze by musel......ale preto , ze vie, ze je to kvalitne a neplati za rychlovyrobene sojove sajrajty...

-takisto tam boli vyborne Musli orieskove /boli to ciste vlocky , s orechami a kadecim, teraz ich neviem zohnat/

-ovocie a zelenina je tam tiez vzdy cerstve a za vybornu cenu castokrat....ja chapem, ze na zeleninovom trhu najdete domace ovocie alebo zeleniny, ale to neviete z akych zatopenych oblasti slovenska a madarska to prislo...a ked si vezmete do uvahy, ze pri zaplavach sa vylievaju kanale, a v nich je odpad zo zachodov, tak tento rok by som ovocie ani zeleninu z trhu nekupovala..kto uz vam povie pravdu, ze to nie je z tych oblasti...okrem toho je to tam predrazene, a nie je to chutnejsie a lepsie o tolko percent , o kolko to stoji viac v supermarketoch.....

- mliecne vyrobky v Lidli mi nechutia, ale maslo tam kupujem, je lacnejsie a chutne...

--chlieb tekvicovy a este ten cibulovy je tiez chutny....

--kozmetika balea je porovnatelna s hociktorou renomovanou znackou /zalezi od vyrobku a od jednotlivca, samozrejme/..takze tolko moj nazor.....

A to nespomeniem, kolko fajn veci za malo penazi sme tam nakupili v akcii, napriklad priatel je vasnivy cyklista a kupil si tam tricka aj sortky cyklisticke a neda na ne dopustit....a podobne veci......

Ja osobne si myslim, ze by si ludi mali otvorit oci a nezaznavat veci, o ktorych nic nevedia. Tiez by si mali otvorit oci a nesnazit sa zit v sterilnej, vysokokvalitnej bubline , kde jedia a piju len UPLNE VRAJ NESKODNE potraviny, pouzivaju IBA VRAJ VYSOKOKVALITNU kozmetiku..pretoze to je miestami az chore.../

doubledog

cokoladu by som tam nekupoval, ale inak tam maju dost kvalitne veci na to, kolko to stoji.

lidl ma dostal tym, ze predaval velke kvargle, take som nikde ine u nas nevidel.
bohuzial, stiahli ich z ponuky :(

Karina

zmrzliny som neskusala, ja som skor nanukova :) ale celkovo tie mrazene vyrobky su v lidli dobre (napr. mrazeny losos, nikde inde som ho nevedela zohnat; potom mrazene kuracie rezniky, zelenina, maliny, jahody...)

AdamKrt

Mne sa nahodou pozdava kozmetika z LIDLA - tie CIEN s logom kontroly - Institute Dr. Schrader.

Kupil som tam celkom dobru pastu Dentalux, SOFT kefku, Gibelini deodoranty i gel po holeni. CIEN dobre sprchace i CIEN sampony. Penu do kupela... I kondomiky MONDOS su dobre :)

Alebo take ciste susienky s kuskami cokolady zapecene. Mnam. Tiez kokosove mlieko v tube /ako jesenka,pikao/.