Pitie kavy

Marcelitka

Zdravím kávičkárov ochutnala som kávu z Bratislavskej pražiarne Daily Coffee.sk, druhy Brazíliu a Costa Ricu, veľmi chutná bola zároveň môžete vidieť aj na pohľad pekná pena. Ak sa tu nájde odborník rada si vypočujem radu.
Môj osobný názor.

Prezývka

Kofein je skodlivy na cievy a srdce ak mas vysoky tlak tak to pij s mierou inac zomries na infarkt alebo arytmiu ked budes stary/stara.

kaciatko_7

presne ako vraví RNG... a k tomu aj tá naša nešťastná príprava kávy, zaliať a nechať niekedy aj hodinu tak (hovorím o klasike zalievanej káve)... preto radšej kávu vôbec nepijem, mala som s ňou problém raz, po prvé mi z nej bolo strašne zle, veľmi sa mi zrýchlil tep, a po druhé, keď ten tep ustal tak som od nej hneď zaspala,,, človek ju vôbec nepotrebuje piť, a ten kto bez nej nevie existovať, tak je závislý na kofeíne a čím viac šálok denne pije tým horšie... viem že kofeín je tiež prospešný nášmu organizmu ale prijímať ho z kávy nie je najšťastnejšie riešenie

RNG

Kava, ako rastlina je velmi bohaty zdroj roznych antioxidantov, a alkaloidov. Zialbohu ludia sa ju naucili nicit spalenim, kde drviva vacsina jej uzitocnych latok je znicena. Podla stupna ptazenia(od hnedej az po extra ciernu) su posudzovane aj uzitocne a skodlive ucinky kavy. Uzitocne je povzbudenie posilnenie metabolizmu alkaloidom kofeinom, skodlive je zuzenie ciev a skody, ktore sposobuju dechty zo spalenych materialov kavy(karcinogenne zamorenie).
Zelena, tj neprazena kava ma pre niekoho az neprijemnu chut podobnu cajom ale najma zrna spolu s vonkajsim obalom, ktory sa bezne zahadzuje su jednym z najsilnejsich zdrojov antioxidantov=polyfenolov na zemi.

Silvika9

Káva, pokiaľ je kvalitná a obsahuje veľké množstvo antioxidantov. To, že je nezdravá, je stará teória. Vedci odporúčajú 3-4 šálky kávy denne...znižuje napr. riziko rakoviny. Mala by sa byť čierna, horká...to je aj plus pre postavičku :) Káva určite kvitujem, telu neškodí, ale nezabúdať na pitný režim, keďže odvodňuje....

fetucini

Dobrá otázka. Je pitie kávy naozaj zdravé, alebo nám môže uškodiť? Prečítajte si aj tento článok www.dietyachudnutie.sk zodpovie veľa otázok :)

enjoy

Káva obsahuje štyrikrát viac antioxidantov ako zelený čaj“, hovorí sa vo výsledkoch výskumu vo Švajčiarsku a štúdie, ktorá bola uverejnená v časopise Journal of Agricultural and Food Chemistry. Štúdia tvrdí, že káva v tomto ukazovateli je tiež pred kakaom, bylinnými čajmi a červeným vínom. Samozrejme, obsah antioxidatov sa líši pohár od pohára a je závislý na type zŕn kávy, úrovňou "rozpustnosti" v pohári, metódou varenia, časom a množstvom použitej kávy.
levice.cajova-zahrada.sk