Baby, vadilo by vám keby váš chlapec koktal?

Príspevok v téme: Baby, vadilo by vám keby váš chlapec koktal?
TominoxX

Ahojte, zajakávam sa už 7 rokov ..
mám mesiac dievča a ono ešte neviem že kokcem a je mi to strašne trápne jej to povedať .. spoznali sme sa úplnou náhodou a proste ani pri nej moc nehovorím ona je dosť ukecaná a vyhovuje mi to ale vidím že ju občas aj nudím kedže poviem maximálne 3 slová v jednej "akože" vete :(..
Ako jej to mám povedať? Moc sa bojím že keď jej to poviem sa na mňa vykašle ..
Vadilo by vám keby váš chlapec koktal? :(

beskyd

:DD chlapi, nepouzivajte termin "kvalitna zena" v internetovych diskusiach, dobre vam vravim, v momente tu mate x jesitnych reakcii od zenskych:)) sila, hehe, aspon je sranda:)potom sa podozvedate ze ked chcete hodnotnu zensku tak ste vlastne zakomplexovany chudacik:)) ach jaj, zenske, makajte aj vy na sebe nech nemusite prskat po internete, len si skodite:))

beskyd

jajka, o mna nejde, ja vnimam zensku krasu inak ako vacsina.. ale viem ze vacsina chlapov reaguje na urcite typy a na ine menej, v zavislosti od ucelu. preto je situacia taka, ze jedna zdrava a pekna zena si moze vyberat a su aj take ktore maju problem uhnat niekoho aby mali do 30tky rodinu po ktorej tuzia. a ked beriem do uvahy ze chalan chce tiez nejaku z tych ktore chce vacsina, pouzil som termin "kvalita"... nebol primarny ucel hrat sa so slovickami:) teda chcel som povedat nieco v tom zmysle, aby to riesil s logopedom a zapracoval na tom aby sa mohol uchadzat o zenu ktora ma realne na vyber (asi z nejakeho dovodu) a aby si vybrala prave jeho:) je totiz velke riziko balit alebo mat zensku ktoru uz roky nikto nechcel resp. ktora nema na vyber lebo je velka sanca ze dotycny chlap je nudzove riesenie kde sa o nejakych citoch velmi hovorit neda a vedie to len k problemom, frustracii zo seba aj zo vztahu ako takeho, nevere a ludia sa cuduju ze preco, ako je to mozne. a je tiez malo pravdepodobne ze tu zenu ktora nema na vyber by si vybral aj vtedy, keby mal na vyber on. osobne by som nechcel, radsej by som bol ten panic jak to tu predostrela nasa urazena "nazor":)

bibi1234

jajka001_ bingooooo!!! tiez som nazoru, ze beskyd je zakomplexovany chudacik, ktory hlada v zene len vystavny kus masa, absolutne nepouzitelneho pre bezny zivot...
Beskyd, prosim Ta vyhladaj ODBORNU pomoc, neviem, co tak strasne poznacilo Tvoj vztah k zenam(ze by Ta mama ako decko nutila nosit zenske oblecenie, lebo nechcela mat chlapca:O)))????), ale pokial tento vztah k nam nezmenis, nielen ze ostanes do smrti panicom, ale skoncis ako stary zatrpknuty dedko, ktory bude sam palicou na lavicke odhanat holubov a mravcom rozpravat o tom, ze ked sa znizi ponuka, tak sa zvysi dopyt a ceny ponukanych tovarov sa zvysia, kedze pri danej elasticite dopytu nie je pozitivna korelacia...

jajka001_

podla tvojich meradiel su kvalitne zeny napriklad modelky, playmates, ci nejake podobne "celebrity" lebo sa o nich vela pise a zdanlivo je po nich dopyt, v skutocnosti su len zaujimave asi tak ako ked listujes v časáku, ale doma by si to mat nechcel.
pre zivot su dolezitejsie ine veci. a rozumny clovek to vie.

jajka001_

beskyd to o com pises nie je kvalita ale naozaj len ten dopyt :)) a ako na trhu, kde skor letia popularne sracky, je to aj na tom tvojom trhu ludskom. nie kazdy vybera žiarive čačky ako ty : ) kvality je pomenej a ťažko sa hľadá.

beskyd

som zas niekomu stupol na otlak, ze nazor?:D co nie je zaujem a ty mas tiez plesateho a koktaveho? ci je len o 30 rokov starsi panic?:D pozri, skus sa odosobnit, ber si p[riklad tu z kikuse33, aky ma ta nadhlad:))

nazor

sa Vam cudujem, ze vobec reagujete na toho zakomplexovaneho, stareho panica beskyda a jeho chore vyplody jeho este chorejsieho mozgu......

kikusa33

A este dodavam:
Keby moj chlapec koktal, bol plesaty, mal nadvahu a jednu nohu kratsiu, tiez by som ho nepovazovala za "menej kvalitneho". Toto su veci vo vztahu nepodstatne.
Nemohol by behat maraton, ale vo vztahu na takychto hlupostiach nezalezi.

kikusa33

beskyd, uz len vyjadrenie "kvalitna zena" svedci o tvojom komplexe... ja by som nikdy cloveku nedala privlastok "kvalitny". vsetci sme ini, ale hovorit o kvalite je chore.
mne by VOBEC NEVADILO, keby moj chlapec koktal, pretoze to je nepodstatne vo vztahu. Taky clovek nemoze robit moderatora v telke, ale vo vztahu to absolutne nevadi.

beskyd

giovanniX, predsa taka po ktorej je dopyt, teda je ziadana a moze si vyberat. je to celospolocensky ukazovatel toho co je kvalitne a co nie. nie kazdeho vkus je sice reprezentativnou vzorkou toho masoveho ponimania kvality zeny, ale v zasade to, co je najziadanejsie, ma objektivne najvyssiu kvalitu a teda aj cenu. jednoduche:)