Cerveny flak po opare na pere

zuzi74

Andysa85, po herpese obycajne zmiznu flaky aj ked niekedy to trva dlhsie, takze predpokladam, ze aj po tvojej zahojenej ranke zmizne flak. Ja so mala uz niekolko skaredych herpesov v okoli pier, prednedavnom dokonca cele pery bolave a vyhadzane, ale flaky zmizli. Pery uz len hydratujem medovym balzamom.
Na solarium sa vykasli. To nie je zdrave ani ked nemas ziadne flaky po uraze.

Andysa85

Ahoj Nellyna. Mala by som otázku na teba. chcela by som sa ta spýtať, či ti ten červený fľak zmizol odvtedy. lebo ja som nedávno spadla, a medzi nosom a ústami sa mi vytvorila škaredá ranka, ktora sa mi tri týždne hojila. Teraz mi už zmizla,ale ostal po ňom červený fľak. Ja blbá som s tým išla aj do solárka, lebo som si myslela, že keď sa opalim, tak budem mať kožu všade rovnakú, ale potom som čítala, že by som to mala chrániť aj pred slnkom, nie ešte ísť do solária. Strašne sa na seba hnevám. Mala som čítať dopredu až potom konať. A pritom amg nie som posadnutá soláriom. Neviem ale dúfam že mi to tam nezostane kvoli tomuto navždy. príkladám foto

siisa 25

nie na perach Ti jazva neostane,dlho som ho mala mozno aj 9 mesiacov,odkedy vsak pouzivam Rosy Lips krem na zvacsenie pier,mam opar tak raz do roka a pery sa aj lepsie regeneruju,ale pery to bohuzial nezvacsuje

siisa 25

nie je to jazva,to Ti zmizne ale dlho to trva,vies kolko oparov som mavala ja,raz sa mi spravil aj na tvari,lebo aj tam sa to niekomu robi a ostala mi tam jazvicka take tri male dierky vedla seba a dodnes mi to vidno

nellyna 123

ahoj usiko , ked ja som to neliecila nicim len som si daval aobycajny balzam na pery a nebol az taky velky .. ach dufam ze mi zmizne

usiko

nellyna, nechaj to tak, lebo zbyocne si to este podrazdis, a nesresuj lebo ti vyjde herpes este raz......koza sa ti zregeneruje,niekomu ten flak zmizne, inemu nie, tiez zavisi odtoho, ako si to liecila,cim si to liecila a tym padom kolko z vrstiev koze si odstranila s oparom, tiez aky velmy bol...teraz uz len cakaj, ale moze to trvatpar mesiacov.....

nellyna 123

dakujem Vam za odpoved.. cize este stale mi to moze zmiznut aj ked uz uplynul meiac to ste ma potesili dakujek