Priateľka s protézou?

Príspevok v téme: Priateľka s protézou?
Kenty

Zdravím. Napadla ma taká téma o ľudoch s protézou. Z môjho pohľadu ich neberiem ako menejcenných. Sú to ľudia ako všetci ostatný len bohužiaľ vo svojom živote mali troška menej šťastia.

Videla som športovkyne alebo športovcov a nemusia to byť len športovci, ktorý boli aj napriek svojmu hendikepu skutočne veľmi krásny.

Zaujímalo by ma čo si vy myslíte o takých ľuďoch, ako ich beriete a či by chlapy dokázali mať len ako kamarátku alebo aj priateľku čiže vážny vzťah. keď je tá osoba samostatná. Mali by ste s tým problém?

Deee

Myslim si, ze to urcite treba skusat, muz, ktory by ju s protezou odmietol jej aj tak nestoji za to, aby s nim zabijala cas...a muz, ktory to prijme, ju zas vnima uplne inak a nie ako zenu s protezou, ale ako bytost, na ktorej mu zalezi...

Kenty

Viem, že ľudia, ktorý niečo také zažijú berú život inak. Súhlasím ak sa človek sám ľutuje je to to najhoršie. No našťastie ona taká nie je. Len má malé sebavedomie flirtovať. Porozprávam sa s ňou :)

AdamKrt

Nech sa zasmeje a povie vzdy, ze mal len vyssiu topanku. Ked to sama nebude brat tragicky, tak aj ludia inklinuju k tomu, ze to tak neberu. Staci, ked ma sebavedomie. Kopec ludi s takymto problemom si to ako problem ani nepripusta. Proste sa citia rovnocenni. Neni nic horsie, ako sa lutovat.

Co je lepsie, keby mal clovek lasku a chybala jej napr. cast nohy, ci ruky, alebo by lasku vobec nemal ?

Vazne to neni ziadne nenapravitelny problem. Aspon bude hned vidiet, kolko muzov to mysli vazne a kolko z nich trapia povrchnosti. Nesmie to brat tak, ze sa jej bude tazsie niekto hladat. Skor bude ona lahsie odhalovat, ku komu sa hodi... Pretoze inak by bola vo vztahoch, ktore by nechcela, ani keby bola celkom fit.

AdamKrt

Kenty -

myslis priatelku ako kamaratku/priatelku, s ktorou nic nemac, ci priatelku ako partnerku ?

Lebo ak to druhe, moc by som ju nepodporoval vo flirtovani s cudzimi muzmi :))) Ak je to Tvoja partnerka, tak ma Teba... :)