Problémy so sexom

Príspevok v téme: Problémy so sexom
Classic

Týchto tém tu bolo založených nespočetné množstvo, ale skúsim to znovu hoc s iným zámerom.
Prvý sex, stále to isté dookola. Pokúšam sa o to s partnerom už 2 roky. Bola som aj u gynekológa mám to tam dosť úzke, ale vraj by to malo ísť. Lenže nejde. Mám 19 rokov, myslím, že je môj čas :), ale nedokážem to. Prečítala som množstvo rád, kníh ako nato, ale nič nefunguje. Ako tak skúmam svoje telo zisťujem, že môj problém bude aj v tom, že sa neviem uvoľniť. Mám pocit, že aj keď sa sama pokúšam si to tam trošku porozťahovať som stiahnutá. Dať tam palec sa mi ani nepodarí. Ako mám teda trénovať tú uvoľnenosť? Ako sa mám uvoľniť? Vždy sa cítim taká napätá. Viem, že to je v psychike, ale nemá niekto nejakú múdru radu ako by sa to dalo zvládnuť?
Ešte raz prepáčte za ďalšie vytvorenie rovnakej témy.
Ďakujem :)

Classic

Hector: Môj partner sa snaží, je to vidieť. Sám mi hovorí, aby som mu vravela čo ma vzrušuje a podobne, aby mohol skúšať nové a nové veci. Čo sa týka orálneho uspokojenia tak nemá v tom veľmi prax, ale to ho teraz nechcem podceňovať. Nehnusí sa mu to, aj by to chcel skúšať, ale mne je to akési nepríjemné. Podľa mňa nato stačí len zvoliť vhodnú techniku a hneď mi to bude príjemnejšie. Mám pocit, že až priveľmi tlačí a asi by bolo lepšie dať do toho viac citu. Občas mám pocit, že sa až prehnane snaží a tým to skazí celú atmosféru. Povedzme si to narovinu, obaja sme neskúsení, tak to ťažko :)...

hector

Ked budes poriadne prirodzene vlhka a vzrusena tak budes zaroven aj uvolnena. Zda sa, ze sa mu to este asi nepodarilo, treba sa o tom intenzivne pokusat. Len potom classic, aby si od nadsenia z prveho sexu, ked sa to konecne podari hned aj neotehotnela, lebo aj take pripady sa stavaju. Aj tvoj partner bude vtedy cely rad a bum ho :-)

hector

Classic ano samozrejme, to mas sposobene jednoznacne psychikou. Ale aj tak si myslim, ze ked chlap vie, co treba robit tak isto zenu donuti k tomu, aby poriadne zvlhla. Mozes prezradit, ci ta priatel obcas aj poriadne vylize? Alebo sa mu to hadam hnusi? V tom je kluc, v dobrych prstoch a v nezbednom jazycku. Ale treba vediet ako na to. A nech ti nedrazdi jazykom iba klitoris, to nestaci, musi toi drazdit aj vnutornu stranu stehien, kolienka, chrbatik, proste vsetko, nicoho sa nemoze hanbit, ak ta naozaj miluje a chce si sex poriadne uzit a najma chce, aby si si aj ty sex s nim konecne uzila.

Classic

Hector: Spočiatku som s vlhkosťou nemala žiadny problém. Vždy keď to prišlo bola som aj dostatočne pripravená. Avšak asi také posledné 3 mesiace mám s tým nesmierný problém. Nedokážem zvlhnúť. A keď sa to aj podarí tak to dosť dlho trvá. Ja si myslím, že to bude tou psychikou. Predsa 2 roky stále skúšať a nič. No človeku v hlave začnú víriť mnohé myšlienky. Jednoducho musím sa zaťať a ísť do toho. Lenže teraz mám silné reči avšak keď príde k samotnému aktu, je to horšie...

hector

Ja by som vedel ako na to, ale ja zial nie som tvoj priatel. AJ tvoj priatel sa musi trosku posnazit anie hned rezignovat.

hector

Classic pravdu mas. Vsetkeho sa da prejest. A mozem sa ta opytat, ci si pri pokusoch o sex s nim poriadne vzrusena a ci si dostatocne prirodzene vlhka? Pytam sa preto, lebo aj ja sam mam skusenost s partnerkou (z minulosti), ktora ju mala tiez uzku a vzdy na zaciatku pohlavneho styku, ked som do nej vnikal tak ma to dost bolelo a islo to dosy tazko. Preto som zakazdym prvych niekolko vniknuti musel ist velmi pomaly, ale vzdy sa mi ju nakoniec podarilo roztiahnut a po urcitom pocte vniknuti uz to bolo v poriadku. Ale je dolezite, aby si bola naozaj poriadne vzrusena a poriadne vlhka a nech najprv skusi sa s tebou pohrat prstami a nech zacne do teba vnikat najprv malickom, potom prstenikom a tak postupne, az kym sa ti tam nebude dat bez problemov vsunut aspon jeden prostrednik, potom dva prsty a az potom nech vyskusa vniknut do teba penisom.

Classic

Joooj :)), ale sex je sex, orálne uspokojovanie je orálne uspokojovanie. Nejde mi len o neho, ale aj o mňa. Milujem ho a tiež si už chcem vychutnávať náš intímny život. Teraz mu to možno stačí, ale raz mu prasknú nervy a som skončila :( Treba riešiť a hneď ! :)

AdamKRt

hector:

vobec to neni vyhra a nemysli si, ze ak je zena vytahana, ze sa s tym nic neda robit. Praveze v minulosti bolo na zavadu, ak bola zena uzka, lebo to znamenalo, ze bude mat problem pri porode a je pravdepodobnost cisarskeho rezu a aj vyssia pravdepodobnost ze to neprezije ona, ci dieta... Nie vsetko sa da natiahnut...

Zena, ktora ma vacsi vaginu ma viac moznosti, pokial vie, ako ich vyuzit.

hector

Vzdy lepsie uzka dierka, ako siroke vrata, do ktorych, ked pchas svoj kluc tak v nich plava a vypadava von. S vytahanou muslou uz nic nespravis, ale uzka musla sa vzdy rostiahnut da. Tak uz potom rozumiem, preco je ten tvoj priatel taky trpezlivy. Fajka na ranajky, na obed a aj na veceru by sa aj mne pacila :-) Neprotestoval by som :-)

Anci

Aj moja kamoska mala problem s tym, ze bola prilis uzka, aj ked nikdy nespominala problem s prerazenim panenskej blany. Tusim to riesili tak, ze ju drahy najskor oralne uspokojil, potom bola uvolnenejsia a nasledne pokracovali v sulozi. Jej gynekolog povedal, ze sa jej to "upravi" po porode.