Problémy so sexom

Príspevok v téme: Problémy so sexom
Classic

Týchto tém tu bolo založených nespočetné množstvo, ale skúsim to znovu hoc s iným zámerom.
Prvý sex, stále to isté dookola. Pokúšam sa o to s partnerom už 2 roky. Bola som aj u gynekológa mám to tam dosť úzke, ale vraj by to malo ísť. Lenže nejde. Mám 19 rokov, myslím, že je môj čas :), ale nedokážem to. Prečítala som množstvo rád, kníh ako nato, ale nič nefunguje. Ako tak skúmam svoje telo zisťujem, že môj problém bude aj v tom, že sa neviem uvoľniť. Mám pocit, že aj keď sa sama pokúšam si to tam trošku porozťahovať som stiahnutá. Dať tam palec sa mi ani nepodarí. Ako mám teda trénovať tú uvoľnenosť? Ako sa mám uvoľniť? Vždy sa cítim taká napätá. Viem, že to je v psychike, ale nemá niekto nejakú múdru radu ako by sa to dalo zvládnuť?
Ešte raz prepáčte za ďalšie vytvorenie rovnakej témy.
Ďakujem :)

Classic

No veď práve preto si ho tak vážim :) zato sa mu odmeňujem iným spôsobom...:) V dnešnej dobe by sa na mňa nejeden vybodol!

AdamKrt

Classic:

Tvoj priatel ma ozaj trpezlivost. Na jeho mieste, by som kupil uz skalpel, Septonex Plus a narezal to sam... :)

Anci

Classic:No jasne, vaginalny pride potom. Alebo nie, aj to je normalne.
Podla mna ho to moze boliet dost brutalne. Vsak on to tam tiez nema zo zeleza. Ak by sa aj nejakou brutalnou silou prerazil, tak obidvaja skoncite s trhlinami jak na suske, tak na vtakovi. A budete sa z toho tyzden liecit. Naozaj to za to nestoji.
V kazdom pripade mas asi pri sebe skveleho partaka, ked ma tolko trpezlivosti a pochopenia.

AdamKrt

Classic:

co si kupit robertka, alebo vibrator, trochu gelu, zatlacit a sup, nikde na zakrok chodit nemusis... Trochu to zaboli, nechas si to zahojit, prislusne osetris a mas klud a nohy v teple.... :)

Anci

Podla mna, ak Ta to boli uz len prstom, urcite si nechaj pomoct od gynekologa. Ak by sa vam to aj podarilo prirodzenou cestou tak Ta to bude dost boliet a jeho tiez. A to za to nestoji. Pocit, ze si prisla o panenstvo doktorovou zasluhou, preboli rychlo, tiez by si si nechala odstranit kurie okno, len aby si vedela pekne a bez bolesti chodit...
A co sa tyka uvolnenia? Zakladna otazka... Vies sa urobit Ty sama? Teraz to hovorim z vlastnej skusenosti - dokial som to nezvlada ja sama na sebe, tak som sa velmi rychlo dostala do pozicie neschopnej v sexe. Az ked som to zmakla sama na sebe, tak uz som vedela co mozem cakat od svojho tela, ake su to pocity a co to vlastne obnasa. A to mi dost pridalo na sebavedomi a hlavne sebapoznani. A v konecnom dosledku som bola aj uvolnenejsia, lebo som sa necitila byt pod tlakom nezvladnutej ulohy.