Problémy so sexom

Príspevok v téme: Problémy so sexom
Classic

Týchto tém tu bolo založených nespočetné množstvo, ale skúsim to znovu hoc s iným zámerom.
Prvý sex, stále to isté dookola. Pokúšam sa o to s partnerom už 2 roky. Bola som aj u gynekológa mám to tam dosť úzke, ale vraj by to malo ísť. Lenže nejde. Mám 19 rokov, myslím, že je môj čas :), ale nedokážem to. Prečítala som množstvo rád, kníh ako nato, ale nič nefunguje. Ako tak skúmam svoje telo zisťujem, že môj problém bude aj v tom, že sa neviem uvoľniť. Mám pocit, že aj keď sa sama pokúšam si to tam trošku porozťahovať som stiahnutá. Dať tam palec sa mi ani nepodarí. Ako mám teda trénovať tú uvoľnenosť? Ako sa mám uvoľniť? Vždy sa cítim taká napätá. Viem, že to je v psychike, ale nemá niekto nejakú múdru radu ako by sa to dalo zvládnuť?
Ešte raz prepáčte za ďalšie vytvorenie rovnakej témy.
Ďakujem :)

Anci

Podla mna, ak Ta to boli uz len prstom, urcite si nechaj pomoct od gynekologa. Ak by sa vam to aj podarilo 'prirodzenou cestou' tak Ta to bude dost boliet a jeho tiez. A to za to nestoji. Pocit, ze si prisla o panenstvo doktorovou zasluhou, preboli rychlo, tiez by si si nechala odstranit kurie okno, len aby si vedela pekne a bez bolesti chodit...
A co sa tyka uvolnenia? Zakladna otazka... Vies sa urobit Ty sama? Teraz to hovorim z vlastnej skusenosti - dokial som to nezvlada ja sama na sebe, tak som sa velmi rychlo dostala do pozicie 'neschopnej' v sexe. Az ked som to zmakla sama na sebe, tak uz som vedela co mozem cakat od svojho tela, ake su to pocity a co to vlastne obnasa. A to mi dost pridalo na sebavedomi a hlavne sebapoznani. A v konecnom dosledku som bola aj uvolnenejsia, lebo som sa necitila byt pod tlakom 'nezvladnutej ulohy'.

Classic

doubledog: Myslíš, že mám 19 a mám ešte čas? No v dnešnej dobe prichádzajú o panenstvo dievčatá v 14-tke. Neviem dokedy mám potom ešte čakať? :)

Classic

Anci: Áno, mám trochu obavy, že keď sa o to pokúsime a aj by to vyšlo bez pomoci tak, že mi to môže zanechať nejaké následky. Myslím, strach z ďalšieho sexu, keďže ma to tak veľmi bolí. Ale vyskúšam to ešte a uvidíme. Predsa do októbra je ešte dlhá doba. Urobiť sa sama? Pokiaľ nejde o vaginálny orgazmus, tak áno viem a vie to aj môj partner. Lenže len ten klitorálny. Vaginálny si teraz neviem ani predstaviť.
Inak je možnosť, že to bude bolieť aj chlapa? Môj partner sám tvrdil, že sa nemôže dostať dovnútra a že ho to aj bolí. Neviem asi predsa bude najvhodnejší ten gynekológ.

Anci

Podla mna, ak Ta to boli uz len prstom, urcite si nechaj pomoct od gynekologa. Ak by sa vam to aj podarilo "prirodzenou cestou" tak Ta to bude dost boliet a jeho tiez. A to za to nestoji. Pocit, ze si prisla o panenstvo doktorovou zasluhou, preboli rychlo, tiez by si si nechala odstranit kurie okno, len aby si vedela pekne a bez bolesti chodit...
A co sa tyka uvolnenia? Zakladna otazka... Vies sa urobit Ty sama? Teraz to hovorim z vlastnej skusenosti - dokial som to nezvlada ja sama na sebe, tak som sa velmi rychlo dostala do pozicie "neschopnej" v sexe. Az ked som to zmakla sama na sebe, tak uz som vedela co mozem cakat od svojho tela, ake su to pocity a co to vlastne obnasa. A to mi dost pridalo na sebavedomi a hlavne sebapoznani. A v konecnom dosledku som bola aj uvolnenejsia, lebo som sa necitila byt pod tlakom "nezvladnutej ulohy".

odpovedam

Classic, je to len na tebe, ako sa k tomu postavis. Drzim palce, nech to uz mas za sebou a nech pridu konecne vytuzene intimne chvile :-))))

Classic

tibike811: sa nevyjadrujem k tebe...:) To čo ty na tejto stránke stváraš, aspoň si ma opäť rozosmial :)
Ja to skúsim, no za tie 2 roky som už toho naskúšala...,ale treba skúšať ďalej.

odpovedam

tibike,

palpacne vysetrenie u gynekologa je normalne... a neuveris, robia to aj gynekologicky ;-). Mal by si sa ist konecne pozriet na nejake to vysetrenicko, lebo ak si myslis, ze zenam je gynekologicke vysetrenie prijemne, asi je na case otvorit oci.

AdamKrt

Classic:

tak na prvu noc si zaplatte penzion, motel, alebo nejaku chatu...

Ak mas vsak hrubu blanu a problem je tam, tak je lepsie, ak to gynekolog nareze, ci odstrani uplne.

Ono, dalo by sa to narezat kludne aj narezat po domacku :-)))

Classic

odpovedam: ja viem, že gynekológ by len natrhol na niektorých miestach tú blanu, čiže v podstate by tam ostala, ja len že k nemu idem až v októbri a mne je už môjho partnera skutočne ľúto. Nesťažuje si to vôbec nie, ani ma do ničoho nenúti, ale predsa ľúbim ho a nechcem ho už nechať dlhšie čakať.
Všetko to znie tak ľahko, lenže obaja ešte žijeme s rodičmi tak neviem kedy sa naskytne príležitosť na takýto večer ako opísal Adam :)...Ale dakujem :)