Rozchod, nemozem sa dostat k svojim veciam

Príspevok v téme: Rozchod, nemozem sa dostat k svojim veciam
silwa

minuly tyzden sme sa s priatelom po 6,5rocnom vztahu rozisli. po burlivej hadke, ktoru som vyprovokovala, mi dal zopar poriadnych faciek a povedal, aby som vypadla, tak som si zbalila veci do jedneho kufra a odisla som k rodicom. v ten vecer sme spolu len raz volali, vtedy mi povedal, ze uz nechce byt so mnou, ked som sa rozplakala, ze ho este lubim a ci ta stipka citov, co ku mne este citi mu dovolila ma zbit, tak mi zlozil... Bohuzial mi od vtedy nedviha telefon, neodpoveda na sms, maily,... Zila som u neho 4roky a priniesla som si k nemu za ten cas TV, DVD, PC, video, fotak, sedacku, oblecenie, kozmetiku+sme nadobudli spolocne veci-psa, pracku, mikrovlnku,... a teraz sa k nicomu nemam ako dostat, ked sa mi neozyva spat... Zvoncek im v brane nefunguje a cez branu sa nedostanem, rodicia byvaju v inom meste, takze nie je realne ho ist kazdy den cakat pred dom. Kluce si samozrejme zobral, ked som odchadzala... som z toho na nervy, v podstate sa nedostanem k nicomu, ani k svojim liekom, ktore mam kazdy den brat... Nechapem jeho chovanie, cely cas som mu bola verna, nijak som ho neoklamala, neokradla, ak sme sa uz mali rozist, tak hadam kultivovane a necakala som, ze 35rocny chlap sa moze chovat ako decko... Podla mna si niekoho nasiel, inak nechapem tu zmenu jeho chovania o 180stupnov, mali sme sice nezhody, ale nikdy nevyustili do agresivity... Co mam teraz robit?

odpovedam

ak ti zamerne brani dostat sa k veci - co robi, kedze urcite vie, ze u neho mas toho dost - sla by som na polici. Jednoznacne. A nezabudla by som im povedat, ze ma ten chlap zmlatil.