Menzes meska - antidepresiva

Príspevok v téme: Menzes meska - antidepresiva
moho

dobry den, chcel by som sa opytat ci moze meskat menzes ak moja priatelka prave vysadza antidepresiva. Uz v juni jej menstruacia meskala niekolko dni (tusim 4 alebo 5), to este brala antidpresiva kazdy den, uz rok. Zaciatkom jula jej doktor povedal, ze uz ich nemusi brat, ale ze, samozrejme, to vysadenie sa musi urobit postupne. A tak od zaciatku jula jej dovolil brat uz len raz za dva dni. Julova menstruacia jej vsak prisla presne ako hodinky. Az teraz augustova jej uz bude urcite meskat. Mala ju sice dostat dnes, ale nevyzera to, ze tak skoro pride, pretoze zatial nema ziadne priznaky. V pondelok ju sice zacali pobolievat kotniky, a v utorok aj trosku brucho, ale to len trochu, a potom to hned prestalo, a teraz uz nic neciti, ani citlive prsia, ani bolest, nic. A to tieto priznaky jej prichadzaju tyzden pred menzesom. Je pravda ze uz v juli jej prisiel tak, ze tie priznaky nastali len dva dni pred prichodom, ale teraz ani to nie. Takze to by ma zaujimalo. Zial podarilo sa nam mat aj za tento cas dvakrat nechraneny sex, lenze to nebolo take ze az nadoraz, ale bol som v nej len kratky cas. Ale viem, ze tu clovek nemoze nikdy si byt isty, takze aj preto ma holka obavy. Nijake ine priciny, preco by jej mohli meskat kramy mi nenapadaju. Bola teraz na dovolenke a dost sa spalila na slnku, ale to by nemalo mat nijaky vplyv. Budem vam teda vdacny za kazdy vas prispevok. Prajem pekny den