krvave odreniny

Príspevok v téme: krvave odreniny
hassy

baby, predpokladam ze to zazivate kazda - nove topanky, osuchaju vam nohy... mne sa to stalo vcera ale... oslavovali sme, popili sme, clovek vetdy nevnima bolest, ze ma odrete nohy, dnes rano pozeram na nohy, odrete ale neskutocne, tie prvotky pluzgiere ktore sa najprv robia prasknute, koza pod nimi zuschana ale do krvi, ja uz neviem co s tym mam robit :( normalne sa nevladzem ani osprchovat lebo tie rany neskutocne stipu...:( nemate nejaky " recept" ako to co najrychlejsie zahojit?

AdamKrt

poumyvat napr. vo vlaznom repikovom cajiku. Potriet s Aloe vera...

A obuj si volnejsiu obuv, nejake slapky.

Ak chces rychlo nieco na dezinfekciu, tak Septonex, alebo jodova tinktura, ci Alpa.
Ak chces, na dezinfekciu a aby to moc nebolelo, trebars Septonex Plus. To plusko ma v sebe nejake latky tlmiace bolest.

Well

hassy- poradim ti pre buducnost........kupuj len kvalitne a hlavne uz prvy pocit z nich musis mat dobry..
Popripade si kup sprej na rozsirenie koze topanok....maju ho v kazdej predajni .

hassy

dakujem, lenze ja ma na tolkych miestach odreniny ze to by sm celu krabicku vypotrebovala na prvy sup, a zas za tolke peniaze sa mi to neoplati :(

nazor

tie naplaste compeet, ci ako sa to vola... neskutocny zazrak!!!! a mozes to dat hned na krvavu ranu-prelieci a hlavne hned prestane boliet