Bojim sa, ze podvediem manzelku

Príspevok v téme: Bojim sa, ze podvediem manzelku
pato666

Som zenaty nieco vyse roka, ale s manzelkou sme spolu cez 7 rokov. Manzelka mala vzdy psychicke problemy, isty cas sa aj liecila a asi sa to aj zlepsilo,ale znova je to spat. Nechce sa mi zdoverit so svojimi problemami, nechce sa so mnou rozpravat,len to najnutnejsie a o dotykoch ani nevravim. Proste odmieta ma po vsetkych strankach ako kamarata,ako dovernika aj ako milenca. Snazim sa, ozaj sa snazim. Som jej vzdy po ruke,snazim sa s nou rozpravat, pomaham v domacnosti aby toho nemala vela, vymyslam nejake vylety na odreagovanie,prinesiem jej kvety , proste dal by som takmer hocico za to,aby bola stastna,ale nic. Uplne ma ignoruje. Vedel som do coho idem ked som si ju vzal,lebo ako som pisal vzdy mala psychicke problem. Mala tazke obdobie,zomrel jej milovany otec,dvakrat potratila,ked bola mladsia otcim ju znasilnoval. Ja to vsetko chapem a chcem aby bola znova stastna,lenze ona ma neusti do svojho zivota. Zdalo sa mi,ze sa to zlepsilo,lenze teraz do toho znova upadla. A co je najhorsie, tak zacina ignorovat nase deti. Mame dve male dcerky a starsia chodi ku mne do pracovne plakat,ze mama ju nechce.

Dalsim problemom je,ze oporu nachadzam len u kolegyne v praci. Nemam nikoho komu by som sa zdoveril, len ona ma vzdy s pochopenim vypocuje. Dost sme sa zblizili. Ked uz nemozem,tak jej len zavolam a porozpravame sa,popripade skocime na kavu. Lenze poslednu dobu sa to vygradovalo do takeho stavu,ze sa stretavame u nej doma. Zo zaciatku to bolo v pohode,boli sme ako dobri priatelia, lenze teraz je to dost tazke. Naposledy mi asi preplo, ale vrhol som sa na nu, zacal ju bozkavat,vyzliekat a ona mi to opatovala,citil som,ze to chce tiez. Lenze ked som si spomenul na manzelku,tak som nemohol pokracovat. Utiekol som odtial ako maly chlapec a je mi z toho nanic. Chcem byt verny manzelke,milujem ju, velmi ju milujem. Lenze tuzim po kolegyni a aj ona po mne, mam ju rad, je to skvela zena. Stretavam sa s kolegynou nadalej, ale asi pokusam diabla,lebo neviem ci sa budem vediet ovladnut aj nabuduce.

Aspon som to zo seba dostal,padlo mi vhod to napisat, plus ak ma niekto pre mna hocijaku aj najmensiu radu,tak do toho. Ak mi chcete pisat,ze som len hlupy nadrzany chlap...tak ANO viem o tom, som hlupak,ale ani ja uz nevladzem.

tak.tik

..... tesi sa tvoja zena k psychiatrovi? chodi tam bezproblemovo, bez reptania?

paneboze co to pises !!!!!!!!!!!!!!!
tak to som naozaj necakala taketo slova
hroza to sa snazis pomahat!!!!!!!!!!!!!!!!!

pato666
tvoju zenu skus usadit za PC aby pisala co ju tazi chcem poznat problem aj z druhej strany nie som odbornik preto sa snazim pomahat a nie upodozrievat poukazovat a ...........je to
strasne
////////////////////////////////////////

Classickaa

Pauli 73: Možno v tom nie je žiadny chlap. Ona má psychické problémy a možno ju už tento život nebavil tak sa rozhodla sa už neliečiť. Mnoho ľudí to rieši práve takto...možno sa len mýlim...to je môj tip.

Classickaa

Všetko som to postupne čítala. Nechcela som sa do toho miešať, keďže nemám skúsenosti s takým niečím, ale nech mi už nikto nehovorí, že tento svet je normálny. Vždy som si myslela, že práve chlapi sú tí, ktorí zvyknú ženám ubližovať, ale každým dňom si len uvedomujem, že my ženy sme dokonca horšie ako oni. Nadávame na chlapov ako sa k nám správajú. Máloktorí chlapi sú takí ako Pato tak a už sme prišli o ďalšieho. A je to naša vina :) Chlapi a ženy sú na tom ako vidím rovnako !!

pauli 73

ale aj tak tomu nerozumiem...ak za jej odmietavým postojom k paťovi je nevera, prečo je citovo ochladnutá aj k deťom? lebo ak niekoho má, zrejme mu musí vedieť prejaviť city, kto by chcel chladnú milenku? každopádne je to smutné :(

GiovanniX

kokso ako telenovela:D pato666 no neviem co by som robil na tvojom mieste,ale vsetko z rozumom,koli detom hlavne....tss este ty si poslusny manzel a ona ta mozna podvadza....

Realita-a

Vernosť nad zlato! A čo za to? Kým žena zmúdrie bude mať aj 60 rokov a čo potom? Mladi v pr....a dúchodˇ´daleko. Čo z takého života? Čo Vám je z vojaka, ktorý si robí čo chce on a nie podľa predpisov.Pošlete ho preč.Manželstvo je ako kasárne. Tam musí všetko fungovať podľa predpisov, každý si musí plniť svoju úlohu inak sú samé problémy.Len zdravý vzťah má nádej na prežitie! Život je veľmi krátky aby sme lietali z kvetu na kvet a ak kvet pred sa Vami zatvára, potom je to vážny problém.

rozumiem ti

pato: v prvom rade vyluc moznost, ze si sa mylil ty. tj. mohol to byt aj doktor-nejaky kolega, co prave vychadzal. bud si 100% isty, ok?

Potom si zvaz, co urobis. Rozober na drobne. co komu prospeje, co komu uskodi. ak spravis, co zamyslas.

pato666

ceresna, to by musela mat nejakeho doktora,aby s nim nieco mala. Nema ziadneho! Boh vie,ze koho mi predstavila ako tzv.doktora.

Čerešňa

Ja teraz tomu nechápem. Ona tajila, že chodí k doktorovi a pritom tam nechodila, lebo nechcela, keďže je duševne chorá, alebo niečo s tým doktorom mala?