S čím na sebe sme najviac nespokojné?

zuzu usa

tik.tak-tak isto:)po fyzickej stranke by som nemenila nic,mam male prsia,ani nohy nemam dlhe ko sklenarikova,ale som spokojnazato,ze som nedokoncila medicinu si jagziv neodpustim!!!stve ma to..

jojkaaaa

siisa 25

ahoj, ja stale som mala aknoznu plet,kozna stale daco predpisovala a vies ako to chodi,nikdy nic poriadne nezaberie..
a raz som sa za pomoci preklikavaciek tu na nete dostala k velmi zaujimavemu clanku o liecbe koznych ochoreni jadrovym mydlom..

pisal tam jeden chlap,ako mal stale problemy s kozou a sa nemohol zbavit ekzemu,ktorym trpel a raz vyskusal uz v tej bezmocnosti jadrove mydlo a bol prekvapeny..ekzem mu mizol ..pricom pred tym tiez pouzival rozne tie chemicke masticky,vodicky od koznej...

no,tak som to skusila i ja,ze co to spravi,ale na akne..prv som to skusila len na cele a po tyzdni som bola ozaj prekvapena ake skvelo sa mi vyrazky hoja, tak som si jadrove mydlo zacala davat na celu tvar a musim povedat, ze ju mam teraz velmi peknu...vyskusaj,nic zato nedas..nanajvys 1€:D..tak,to je moja skusenost:)

tak.tik

SIM
neda mi napisat moju skusenost / nehnevaj sa aj do mna (podobne ako sa do teba obul uhlie) si tu na fore jedna kocka potrebovala "kopnut" no nesmierne ju prekvapila moja reakcia nesmies si poniektorych ludi vsimat nech si len pisu ked sa im ulavi :)
a som nespokojna s : nemam Ing. a .......pred menom za menom
som ina??????????

nehanbim sa za to !!!!!!!!!!

ale vazne... nemam ziadne boky som rovna jak doska :/

siisa 25

takze mne vadi na mne moja plet,uz davno mam akne a je mi z toho na nic,no co uz kazdy ma svoje trapenie aj s vyzorom,vyskusala som uz kadeco a nic na to nezabralo,neviem ci sa toho este zbavim

siisa 25

ja vas ale nerusim ak si sa preto nahnevala,alebo sa cudujes,ja len tak celkovo vseobecne pisem ako to je,ale ak chces tak kludne s nim komunikuj dalej,ospravedlnujem sa