Mykoza

Príspevok v téme: Mykoza
anazuzzz

ahojte možno tomu neuveríte ale skúsim opísať svoje problémy. Kvasinky ma trápia už tri roky, zo začiatku neznesiteľné svrbenie no posledne už len strašné pálenie, a je to takto 3 roky nestalo sa ani jeden den že by som sa týchto problémov zbavila. Mám vybraných miliardu liekov od gynekologa canesten, klion, fluco sandoz, macmiror, candibene, krémiky, rosalgin a podobne. Výsledku u imunologa nesúvisia nijak s mykozami, ale brala som imunor na podporenie nešpecifickej imunity, samozrejme žiadna zmena.
Počas týchto problémov som skúsila vysadiť sladké - nepomohlo, množstvo probiotík - nič, anionové vložky - nic, žehlenie gatiek, umývanie iba vodou, voľné oblečenie - nič, najnovšie beriem candivac zatial žiadny výsledok dokonca ešte horšie.
Priateľ absolvoval všetky testy výsledok nenašli žiadny problém.
Som zúfala nebaví ma takto žiť.
Viete mi niekto pomôcť?

janoo

anazuzzz coho sa chces zbavit.candidy alebo svrbenia.ak sa chces zbavit candidy ja na tvojom mieste by som si robil sedacie kupele spodnej casti tela tak,aby kupel zasiahol vaginalne postihnute miesta candidou s pridanim bylinky pamajoranu obycajneho na trhu pod nazvom oregano. ale ak sa chces zbavit svrbenia,obmedz alebo na cas vyluc jedenie probiotik hlavne acidofilne mlieka a mliecne vyrobky.skor nez sa zbavis jedenia probiotik aj za cenu svrbenia bud si ista ze si sa zbavila zakernej plesny candidy.ked si dokazu hravo poradit nesladene oreganove caje s kandidou a vyplienit ju z oralne a crevne napadnutych casti,preco by to nefungovalo aj pri kupeloch tak aby kupel zasiahol vaginalne postihnute miesta candidou.

usiko

annazuzzz,

tak do tydna ked sa toho chces zbavit, tak to si na nespravnej adrese...chronicku mykozu neprekonas do tyzdna..takze vela stastia......treba matrealne ciele a realne ocakavania......

skinny17

existuju finske kvapky Candimin, Candimis
Je to oreganovy olej so silnou aromou ma to kvapkaci aplikator.. stačia dve kvapky do maleho mnozstva vody kazde rano vypit a tiez do maleho mnozstva vody 2-3 kvapky namocit tampon a nechat hodinu posobit v posve, zo začiatku to trosku stipe, pali ale ma to velmi dobry ucinok.. Mne osobne to vzdy zaberie na kvasinky
Da sa objednat niekde na internete skus vygooglit.. stoji okolo 20 EUR ale vydrzi ti dlho jeden ten olejcek

RNG

V tabulkach na citricidal uvadzaju, ze candida sa da znicit uz koncentraciou 60 ppm, najhorsia mykoza tam uvedene bola aspergilus niger, na ktoru jem koncentracia potrebna az 600 ppm. Roztok citricidalu, ktory som tu castejsie spominal ako horkac bol 35 kvapiek povodneho citricidalu(BiochemResearch)do litra vody co je odhadom asi 950 ppm koncentracia. Da sa to aj zdvojnasobit v pripade potreby, tj na vyplachy 7 kvapiek do 1 dl vody.

RNG

Bismoral(trimetoprim+ sulfametoxazol)je chemoterapeutikum/antibiotikum.
Potlaca aj rozne mykozy, takze ho pouzivaju obcas aj ako antimykotikum.
Ma hromadu skodlivych bocnych ucinkov, ktore som nasiel popisane napr na tejto stranke
www.medicinenet.com
Zaujimave, ze pri predlzenom pouzivani uvadzaju nasledok aj vaginalnu mykozu?!?
V USA sa nepredava, iste boli na to nejake dovody...

usiko

anazuzzz,

ako, radime ti tu ale ty akoby si len hladala dovody preco ti vsetko toto nepomoze/.....mamm taky pocit...chces sa len vyrozpravat alebo sa vyliecit?

anazuzzz

ja už neviem čomu mám veriť, testujem sa stále na niečom inom a asi nič nemá význam,
podľa gynekologa - ked sa pozrie nemám kvasinky, avšak výsledok steru vynde candida
mám len strašné štípanie a ked sedím v robote 9 hodín je to dosť problém pre mna, každú sekundu myslím na to štípanie a tak, ak to dakto poznáte, hrudky žiadne, ked sa kukne gynekolog príznaky nevidí, som už na prášky