Nízky tlak v tehotenstve

nazor

jaLENja- ja cely zivot zijem s takym tlakom a vraj na to ziadne lieky nie su... takze v tehotenstve budem mat asi 50/10 :))) hned ako rano vstanes, napi sa aspon 3deci vody a vzdy pomaly vstan, ked sedis a lezis... kedze ja napr. kavu nepijem, na zvysenie tlaku pouzivam cierny caj a pijem nonstop pepsi. Dopravujem sa vsade autom, ale uz sa mi parkrat stalo, ze som u doktora, veterinara, uradoch odpadla, ked som musela dlhsie stat...
Na PN Ta urcite nedaju, aj keby si si to po znamosti vybavila, budes mat vraj mensiu matersku, lebo ta sa pocita z platu...

usiko

pohoda, ja som s takym tlakom uz v siedmom mesiaci...on ti trochu stupne v dajakom tom siestom na kratku chvilu a potom zase mozno bude nizky.......

Urcite na to neber nic, v tehu to nie je nebezpecne, tam je nebezpecny vysoky tlak, tak to netreba pokaslat...ak tachytaju mdloby, vzdy so sebou nos vodu a pi, aj 3 litre denne, a nejake male jedlo abysi nebola nikdy hladna...nestoj, vzdy si sadni a nehanbi sa pytatstolicku alebo miesto v MHD....