pilorostenoza

Príspevok v téme: pilorostenoza
dana76

Dory den, mame dieta(ukonceny 4 mesiac). v 4 tyzdni zivota bol operovany v CR-diagnoza Pilorostenoza.byva na SK toho casu. po operacii nebola robena ziadna kontrola (USG makkych organov). zistili mu miernu alergiu na mliecnu bielkovinu.je pravda,ze v case vysetrenia uz bol viac ako mesiac na sojovom mlieku, pretoze hnackoval a mal ubytok na vahe. detska gastroentorlogicka povedala, ze je proti podavaniu sojoveho mlieka ako alergenu. inu radu vsak nedala. mate s tym niekto skusenosť prosim? Dakujem za odpoved

rata

Je to už síce skoro 18 rokov, čo som so svojim synom absolvovala operáciu- Pylorostenoza. Vtedy to operoval jediný lekár v Bratislave. No my sme nemali žiadny problém s trávením. Čo sa týka podávania sójového mlieka, s tým mám skúsenosť u druhého dieťa, nakoľko nepriberal na váhe. V niečom má lekárka pravdu, je fakt vysoko alergénne, čo sa potvrdilo aj na mojom synovi. Sójové mlieko užíval 6 mesiacov, potom sme prešli na normálne, nakoľko sa mu váha upravila, no dostal kožnú alergiu, s ktorou sme bojovali skoro 3 roky. Potom sa mu to akoby zázrakom vyliečilo.

ethel

moje dieťa tiež pilo sójové mlieko ako malá,tiež mala hnačky z obyčajného...takže ja osobne proti nemu nič nemám...