Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

Mona1

to ten ruzomberok myslis vsak? ja som tam tiez bola na trvalej epilacii a vsetko uplna paradicka. ale som bola prekvapena, ked mi hovorili, ze oholit tesne predtym, ze nenechavat si chlpky, lebo v tom pripade by to bolo bolestivejsie. ja som bola dovtedy prave uplne opacne navyknuta z tych kadejakych voskov a neviem z coho.

masajasa

Jurajho trosicku davnejsie, par prispevkov dozadu som spominala, kde som ja toto vsetko absolvovala, tak skus pozriet, aby som sa nemusela zbytocne opakovat :) Aj som pisala k tomu par slov naviac, ale ak by si chcel este nieco vediet, tak kludne, som tu :)

jurajho

hadam nevadi, ak sa sem trochu votriem so ziadostou o odporucanie, kde je fajn absolvovat taku tu trvalu epilaciu, alebo ako sa to nazve. asi mi ide o trochu ine miesta, ako vam, zenam, ale princip bude myslim rovnaky.

klaudinkas

- Dzulili tak môžeš začať čímkoľvek, veľa ľudí sa rozhoduje podľa ceny, čo nehovorím, že nie je dôležitý aspekt, ale treba hľadieť aj na iné veci. Aspoň toto nebolo u mňa až tak moc dôležité, lebo cena ti nepovie po kvalite ani o odbornosti doktorov. Skôr by som sa na takéto niečo zamerala. Nech majú doktori aj prax aj skúsenosti, aby si vedela, že si v dobrých rukách :)

tifaniass

Jasne, ze nemusis chodit po cely zivot, ono je to vlastne trvala epilacia... Nejake chlpky sa potom mozu objavit, to je jasne, ale tak zase sa da absolvovat taketo odstranovanie, takze to je pohoda si myslim... Ono to nie je ani nic neprijmne, ak si dobre vyberies, kam pojdes :)

stylelucky

Ale tak to bol priklad, ze po zvysok zivota, nie? To netreba zase tak casto a dlhodobo chodit na tu epilaciu, ci?

zdencha

Toto je velmi individualne, aj ako pocet tych sedeni, ktore treba absolvovat. Kamoska co ma toto za sebou, tak musela ist asi desat krat miesto tych piatich siestich, lebo ona ma brutalne tmave vlasy aj chlpky a take hrube a pevne. Takze u nech to fungovalo trosicku inak. Ukazovala mi, ze sem tam sa jej na nohach objavia chlpky, ale take jemnucke, nie ako predtym. Toto bol jej pripad, ale ak mas svoje chlpky jemne, tak si myslim, ze aj pocet sedeni bude isto mensi ako u nej a aj ten vysledny efekt. Ona ale aj tak hovori, ze aj keby mala do konca zivota kazdy mesiac hodit na taketo odstranovanie, tak by chodila, lebo je to neporovnatelne s tym, ked sa doma holis ziletkou alebo depilujes.

anetta1000

Ahoj, môžem sa opýtať, že ako sa ti to pozdáva teraz po čase, keď už máš celú tú procedúru za sebou? Nerastú ti naspäť tie chĺpky na niektorých miestach?

masajasa

Zitnanka58 tazko povedat takto vseobecne. Chodila som do Spinnu a u mna to trvalo cca pat mesiacov. Ale to je u kazdeho inak. Nemusi platit, ze u kazdeho je potrebny rovnaky pocet sedeni, to sa ukaze po nejakom stvrtom sedeni, ze ci ich budes potrebovat este raz tolko alebo uz len raz, dvakrat. Rozostup medzi sedeniami je zhruba tri tyzdne. Takze vies si to aspon priblizne vypocitat, kolko to tak trva.