Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

eeeeeej

depilator! na ruky na nohy..na co len chcete..trochu si vytrpite ale odkedy si depilujem ruky mozem povedat ze ked mi tie chlpy aj rastu a mesiac sa mi s tym nechce nic robit, nikdy to neni take hrozne ako predtym ked som mala prirodzene chlpy..vrelo odporucam!

XD

123456789101 vedela by si dat link na ten clanok prosim :) ja mam tiez problem s nedmernym ochlpenim a k tomu mi este rodicia robia problemi bo ze si nohy nemam holit ale viete si predstavit tu hanbu u pubertiacky ked si ma dat suknu alebo kratasi v lete :(

123456789101

Našla som jedene článok na internete a bolo v ňom písané, že denne 2šlálky mätového čahu by mali zastaviť rast ochlpenia, poprípade by sa chlpky mohli preriediť... ale ak ho prestanete piť tak sa rast obnoví

smutna:(

no som si myslela ze to bude len depilacny krem :/
ja som tiez robila peroxidom ruky,az dokedy mi chlpky naozaj nezmizli ,no presli 2 tyzdne a chlpky mi rastu znova......NEZNICITELNE!!! :(

jaankaaaaaaa

ten pripravok je blbost. je to ako obycajny depilacny krem, ale stoji nehorazne vela penazi. odstrani chlpky na povrchu , urcite nic nespravi s korienkom. takze chlpy budu po nom take iste ako keby ste si ich oholili ziletkou

123456789101

smutna :( .. no skúšala som to s tým peroxidom a chlpky sú z toho dosť jemné a neni ich moc vidno, ale upne mi nezmyzly :( ... uvažujem, že si kúpim jeden prípravok tu je adresa www.ayur-veda.sk ... denne sa ho ževraj dosť veľa predá a je tam aj niečo k tomu napísané.. chlpky by sa ževraj nemali obnoviť a aže aj ked tak veľmi jmené a potom sa to môže znovu natreť na pokožku.. je to taký krém..

smutna:(

123456789101.....potom daj vediet ci to ozaj tak pomohlo ked si si to s tym peroxidom robila par dni ....
a ayurveda ....je to nieco ako depilacny krem? objavia sa chlpky po case znova ?

jankaaaaaaaaa

tam kde si ich neholis tak ich odfarbuj peroxidom zmiesanym s melirovacim praskom. kupis v drogerii a stoji to tak cca 3e