Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

Zúfalá :/

Ja už naozaj neviem čo mám robiť proti tým chlpom :/ Moje sebavodomie je na bode mrazu :/ chpy mám takmer všade :/ zo zúfalstva som si oholila ruky (neradím to robiť) ale mám ich už aj na bruchu a bojím sa výjsť v lete na kúpalisko :/ je mi hrozne :/ myslím na to furt a chcem plakať :D PROSÍM AK VIE NIEKTO AKO SA ZBAVIť CJLPOV ÚČINNE A LACNE TAK MI SEM NAPÍŠTE :(((((

svitanie

ja mam tiez nadmerne ochlpenie na celom tele,,ak mate zaujem napiste mi na mail,dam radu ako bojujem s tym ja,bez zarastania chlpkou

ayurveda

Na nežiaduce ochlpenie mám zo srilanky prírodný krém,bez chémie.Ak chcete ayurveda.skzavinacgmail.com Potrie sa miesto výskytu,za pár minút sa zotrie servítkom a je po chlpkoch a po probléme.Bez chemie,bez bolesti,bez alergie.

123456789101

Ahojte.. aj ja mám tento istý problém čo vy... mám chlpy hlavne na bruchu.. pred rokom som male len trochu.. ani man to moc netrápilo ale teraz už ich mám viac.. začalo som používať peroxid a zmiešala som ho s práškovím melírom s tým najbledším, to si natrem na brucho nechám posobiť 10-15 minúť a chlpky zjemnejú, hovorí sa že ak to takto budete robiť pár dní 3-5 tak chlpky opadajú a už by nemali naárasť, myslím že totakto vyskúšam. Ak to chcete vyskúšať aj vy tak vás ten peroxid bude možno trochu štípať ak to tam budete mať dlhšie, tak si to potom zmyťe počkajte chvilku a naneste z novu, aby vás to neštípalo.

lilien2011

ahoj...tak ja mam presne taky isty problem...mam niekde v psychike, ze preto si nemozem najst priatela,lebo to takto so mnou je:(
ale pomalicky sa s tym vyrovnavam...:(

pokazenazlaza

určite si ich nehol ani nestrihaj, bolo by to potom ešte horšie...ja mám tiež dosť chlpov na rukách a viem o čom je reč, ale nikdy by som si ich neoholila ani nič podobné...

jankaaaaaaaaa

skus si ich odfarbit peroxidom ktory zmiesas s melirovacim praskom (kupis v drogerii) a potom si ich trochu noznicami ostrihaj

Janka 55

Ahojte,mám13 rokov a už od detstva ma trápia husté a dlhé chpy na rukách :( Je to veľmi divné. Keď som si ich chcela oholiť tak ma mama koro zabila. Ževraj mi začnú rásť ešte viac :( Máte / mali ste niekto taký problém ako ja? :( Prosím poradte mi :( Oholiť ich či nie?
:( Nebude to potom horšie? Prosím som zúfalá :(