Clarinol

silvi45

často chcú ľudia s Clarinolom schudnúť, myslia si že a dám si tabletku a pôjde to dole avšak opak je pravdou... treba si uvedomiť že po 1 bez aktivity to nejde (aj ked minmálnej) a po druhé, rôzne tabletky sa zameriavajú na rôzne procesy v rámci chudnutia. No a malokto pri nákupe Clarinolu vie, že slúžia na chudnutie už pre chudých ľudí, ktorým chýba k dokonalosti pol kg dole. www.tabletky-na-chudnutie.sk

tvonka

no baby predovsetkym recept nejest vecer po piatej a pamatajte ze 80percent postay robi strava, ja cvicim aktivne uz 6 rokov, schudla som 15 kil,len pooperacne stavy mi nejak zabranili cvicit ate raz sa snazim dat par kil dole, len myslim, ze taketo veci ako tabletky a podobne naplaste su zbytocne vyhodene peniaze, je to skutocne psychicky navod, taky mensi ohuk,lebo tomu verite ze to pomaha...treba menej papat a hlavne astejsie viac zeleniny a ak chcete papat menejdajte si pohar vody pred kazdym jedlom.

karamelka

Baby skúsila som clarinol aj ja, ale nič, Práve naopak, chutilo mi viac jesť a aj som cvičila ale na váhe som nestratila. Potom som zmenila taktiku a prestala som jedávať večer a menšie množstvá. A šte jeden účinný recept. Ráno a večer keď ma prepadne hlad si urobím kokteil s jabĺk a pomarančov s kefírom a medom tak asi 4 dl. Zasýti a je zdravý. Tie tabletky fungujú iba ak zmeníte stravovanie a pohyb, ale podľa mojej skúsenosti kilá pôjdu dolu aj bez nich. Je to iba psychologický návod za kopu peňazí. Tak uvažujte.

katarína

tak kočky, včera som si ho kupila aj ja a dnes začinam s užívanim, cviciť som uz začala pred 2 týždňami tak uvidíme ako to dopadne, som zvedava či som zbytočne nevyhodila prachy, držte palce

lenka22

damaxy ja uz som do dakej temy pisala ze mi to pomohlo hlavne po vianociach ked som kypela z nohavic. teraz v poho obleciem a neodstavaju mi v nich boky kedze su nohavice trochu nizsie :))) a lepsie vydrzim pri cviceni :) to ma tesi

katarína

lenka: diky ja som tiez zacala cvicit ale chcela by som tomu nejako aj pomoct nech to ide rychlejšie dole tak asi to skusim kupit a uvidime