Chudnem, aj ked nechcem

Príspevok v téme: Chudnem, aj ked nechcem
Ivett223

Ahojte, za asi 2 mesiace som schudla asi 3 kg. Začala som chodiť na brigádu od júla do začiatku augusta, teda celý mesiac. Každý deň som chodila na bicykli. Jedla som tak ako obvikle. 3-5 x denne. No z 51-52 kg som schudla 3 kg na 49 kg. Jem strašne malé porcie, ale ja nedokážem zjesť viac. Max. 1 rožok so šunkou alebo s rajčinou. A obed tiež málo. Priateľ sa na mňa zato hnevá. Čo mám robiť? Miery mám 85-64-89, ale keby som pribrala tak je to len do stehien a do zadku, do pŕs minimum a to neni pre mňa moc pekné. A ešte cvičievam 3-6 x do týždňa na orbitreku. Poradíte čo mám robiť?

Ivett223

jasminka01: tak niekedy zjem aj viac ako obvikle, záleží aj od obdobia. A cvičím preto, aby som nemala celulitídu, takže len prevencia. Hm s tou posilňovňou, no tak nad tým som rozmýšlala ale nemám dostatok financií momentálne

jasminka01

Ivett, o co ti vlastne ide? Na jednej strane sa stazujes, ze si schudla, ale pritom skoro nejes a makas takmer denne. Takze asi CHCES chudnut a byt vychudnuta ... A na druhej strane chces pribrat, ale LEN DO PRS !
No tak take jedlo este nevymysleli, aby si pribrala len v prsiach :) Ked mas raz geneticky dane, ze sa ti tuk prednostne uklada dole tak bohuzial ...
Mozno skusit posilku a po porade s trenerom cielene sa zamerat na prsne svaly.

Ivett223

Maja 23..mne sa skoro všetko na stehnách a zadku ukladá. Do pŕs minimum. Poradíš čo mám robit preto aby som pribrala do pŕs a stehna mala štíhle? Ďakujem ti za všetky rady. Nechcem byť anorektička

maja 26

tak ked chces pribrat,naco si natriasas tu chudu rit skoro denne na orbitreku???toto milujem,vies,ze ak budes vela cvicit a malo jest,tak nepriberies,tak co od ludi cakas?ja som mala ten isty problem,170cm/47kg!!!jednoducho som zacala jest vydatnejsie jedla(tiez nezvladam velke porcie),zdvihat cinky a pribrala som na 56 a citim sa super!ty podla mna nechces pribrat,budes daka anorekticka hrda na obvod hrude 82cm:Qno,priatele chapem,nic sexy na kostnatom tele!pamatam si,ako vyzeralo to moje!keby chces pribrat,vies ako na to,tebe to takto vyhovuje.ps.ak to myslis vazne,u mna to istila krupicova kasa s kopou kakaa a masla o 9 vecer.

A-Z

Ivett223,
zda sa, ze vies presne, kedze si to pomenovala, kde je problem; Jes malo a mas navyse dost pohybu. To su presne podmienky na chudnutie... No zaroven nechces pibrat.
Jredina rada teda znie: zacni racionalne jest a cielene tvarovat postavu. Nie orbitrek - aerobka na chudnutie, ale posilnovna.

Asinna

Ja som na tom podobne, ale mozno mas len take obdobie, u mna to tak apson byva..ze proste je cas kedy nemusim jest nic cele dni a potom schudnem dost..a potom zase papam vselico a priberiem to spat.