Partner & sex.hygiena

Príspevok v téme: Partner & sex.hygiena
hygiena12345

ahojte, mam partnera uz zopar rokov, sme mladí 22r. máme, ale poslednu dobu ma trapi jeho hygiena.totizto nikdy nebola dokonala, ale nechcem tu o vsetkom pisat. Neviem co robit,..tuzim sa s nim milovat ale ked viem ze sa v dany den este nesprchoval, tak ma to odradza /nevonia mu to dole najlepsie/, resp. ak on iniciuje, poslem ho (nezne) do sprsky a on sa na to hned uraza, prip. niekedy aj ide, ale vidno na nom akoby som mu pripadala hlupa!

JE tak vela aby aspon raz za den isiel do sprchy, hlavne ak je teraz v lete tak horuco? :((

niezeby som bola prehnane cistotna, ale predsa je horuco a clovek sa poti a hrava aj futbal, takisto pot, bakterie... dokonca posled. dobu som aj nachylnejsia na infekcie tam dole, co som nikdy nemala /vlastne pred pohl.zivotom som nemala ziadne zenske problemy/...a teraz jedna radost :(

ja by som sa s partnerom milovala aj kazdy den, on tiez, ale musim brat ohlad aj na moje zdravie. kedysi mi to tak nevadilo, az teraz ked viem co je infekcia moc.cieste, mykoza, kvasinky a pod.tak....

...... rozpravat som sa s nim rozpraavala, teda aspon kusok som sa snazila, no nic z toho,.. on to berie ako normalne ze sa sprchoval dajme tomu vcera a dnes nic a mame sa milovat :(

..... chlapi ako to beriete?

f

ja si neviem predstavit ze by som sa pred sexom neosprchoval, vadi to mne a predpokladam ze by to vadilo aj priatelke
ono sa to da tak jemne naznacit aj druhej strane ked povies ze mas chut sa osprchovat snou (co som nastastie nikdy pouzit nemusel)
a ked sa nato urazi tak k tomu niet co dodat...

hygiena12345

macka

ano, mne nejde o to, aby bol nakremovany, oholeny tip top, navonavkovany... hlavne je aby bol cisty!

v kazdom pripade je to zvlastne, lebo navykom ho mama ucila, resp. ako on vravi, jeho mama je taky pedant, ze zuby si cisty po kazdom jedle! nehovoriac o ostatnych veciach. Naopak on - zubnu kefku asi este nevidel a zubne pasty co mu mamka kupuje sa mu len skladuju - istotne budu aj po zaruke! popravde, ece som ho nevidela cistit si zuby - a to je potom tiez nieco, lahnut takto do postele :( ... no a zas co sa sprchy tyka, ked sa aj ide sprchovat vacsinou len vodou a neviem ako vy, ale ja mam pocit ze voda sama o sebe poriadne neumyje, na to treba sampon/sprchovy... aby pokozka trochu vonala.... Ked ide len pod cistu vodu mam pocit akoby sa vobec nesprchoval! Dezodoranty takisto nepouziva, skor vynimocne! ... ach :((

kitylity

Ja som mala podobny problem so svojim ex:)))ja som vzdy pred sexom chcela byt ako rovno zo sprchy cista a vonava a on sa sprchoval raz za den no nikdy nie pred sexom a ked som chcela spravit mu oral bolo to len raz:D nechutne, nikdy som mu nic nepovedala ze by sa mohol ist pred tym umyt a on sa mozno cudoval preco mu ten oral nie a nie spravit hehe:P

csdfsdsdfg

fuj to je iny humusak a este si ho aj vonia...mu povedz, že nech si ten tvaroh zhodí z predkožky a že je ti z toho na grc...

macka26

ries to ries to, lebo sa ti zhnusi uz totaaaaaaalne..... je ine sa spotit pri sexe a ine smrdiet pred sexom po dvoch dnoch

mne musi muz voniat. nehovorim ze ma byt nakremikovany nastajlovany alebo tak, ale proste voniat a zaroven byt muzny...

spoteny a po dvoch dnoch by som si ani sama so sebou nelahla do postele a nie to sa este milovat. bleeeeeeeeeeeeeee

Well

Ja ti neviem........ak si myslis,ze to bude lepsie ....mylis sa. Ved kto si nevazi vlastne telo.....ako moze milovat niekoho ineho?? Tak zenu ktora nedba na vlastnu hygieni by som nechcel.

hygiena12345

macka ...

teraz uz s nim nemam sex, ani oralny, jedine vtedy ak viem ze je umyty, ze to aspon trosku citit po cistote,.. uz ma nebavi neustale dookola mu naznacovat co a ako to ma robit :( bozee.....pripadam si hrozne,...

macka26

hygiena... a ty chces o tom len hovorit alebo to aj riesit? preco s nim spis ked ti spmrdi? preco mas snim oralny sex ked mu smrdi vtak?

AdamKrt

Garantujem, ze keby ju raz poriadne natiahlo a ovracala by ho, tak bude chodit vyumyvany a navonany kazdy den.... :)

hygiena12345

fuuj: no praveze laska je, ako chlap je velmi dobry, spravanie ma vzorne, nepije, nefajci, je inteligentny, uspesny a pod. len ta hygiena ma zaraza :(

macka: ci si on sam sebe nesmrdi, ach to tazko, ale vsimla som si ze si tam dost casto chodieva rukou a po vytiahnuti smeruje k nosu, neviem ci sa v tom "smrade" vyziva alebo co - ale toto mi uz ide na grc... :(((

janekMY33: ale ja zase nevyzadujem uplnu hygienu ze 3x denne, cosi,... mne staci ze sa raz za den umyje. je jasne ze mu to tam nevonia po konvalinkach /rovnako ani mne/, vonia to prirodzene a to mi nevadi - ale problem tu je hlavne v tom ak sa neumyje dlhsie vtedy sa zacinaju mnozit aj bakterie... !