Partner & sex.hygiena

Príspevok v téme: Partner & sex.hygiena
hygiena12345

ahojte, mam partnera uz zopar rokov, sme mladí 22r. máme, ale poslednu dobu ma trapi jeho hygiena.totizto nikdy nebola dokonala, ale nechcem tu o vsetkom pisat. Neviem co robit,..tuzim sa s nim milovat ale ked viem ze sa v dany den este nesprchoval, tak ma to odradza /nevonia mu to dole najlepsie/, resp. ak on iniciuje, poslem ho (nezne) do sprsky a on sa na to hned uraza, prip. niekedy aj ide, ale vidno na nom akoby som mu pripadala hlupa!

JE tak vela aby aspon raz za den isiel do sprchy, hlavne ak je teraz v lete tak horuco? :((

niezeby som bola prehnane cistotna, ale predsa je horuco a clovek sa poti a hrava aj futbal, takisto pot, bakterie... dokonca posled. dobu som aj nachylnejsia na infekcie tam dole, co som nikdy nemala /vlastne pred pohl.zivotom som nemala ziadne zenske problemy/...a teraz jedna radost :(

ja by som sa s partnerom milovala aj kazdy den, on tiez, ale musim brat ohlad aj na moje zdravie. kedysi mi to tak nevadilo, az teraz ked viem co je infekcia moc.cieste, mykoza, kvasinky a pod.tak....

...... rozpravat som sa s nim rozpraavala, teda aspon kusok som sa snazila, no nic z toho,.. on to berie ako normalne ze sa sprchoval dajme tomu vcera a dnes nic a mame sa milovat :(

..... chlapi ako to beriete?

macka26

nemam problem. ale sama pred sebou viem, ze mi to nie je prijemne ked nie som osprchovana, tak preco by to malo byt prijemne jemu nie?

nejake zakladne hygienicke navyky by mali byt u obocho partnerov ako samozrejmost

ewelin28

ludkovia...ja som so svojim milym mala nedavno debatu o niecom podobnom...ale podstata nebola ta ista..ono je to jedno vlastne...obaja dodrzujeme hygienu..len by som sa chcela opytat...ci si intimne uzivate vyhradne len po sprche...alebo nemate problem "oralovat" sa a sexovat aj bez sprchy? Musite ju vzdy mat pred?

janekMY33

Ale ked ty nevonia tak neny ten pravy ver mi?Ked si najdes druheho chlapa a ten by sa tiez nemusel tak umivat a urcite by ti nesmrdel

janekMY33

Ale tej hgieny sa nemusis bat ked ma zena iba jedneho sexualneho partnera tak si vitvory imunitu a cim viacej budes s nim sexovat tak tym budes odolnejsia.A stou nepeknou vonou u neho stim moc nenarobis to by muses stale cely den chodit uplne holy a kupat sa aspon 5x denne a zapachu by sa mozno zbavil

AdamKrt

Jedna pribuzna je tak citliva na smrad, az pateticky. Keby jej toto niekto urobil, tak ju zacne natahovat, zacne struhat take grimasy, akoze sa ide povracat /a fakt ju natahuje/. Mozno zahrat nejake divadlo, ze sa ides pozvracat z toho smradu a hned upaluje do kupelne ako divy.... :)

Povedz mu, ze clovek vlastny smrad neciti.

ble8

POVEDZ MU NA ROVINU , ZE MU SMRDI VTAK

VTAK SMRDI A MA SVOJ PACH AJ KED JE UMYTY A NAVONANY , NIE ESTE TAK KED SA ANI NEUMYJE- TO MUSI BYT INY SMRAD A ZARASTENY PRALES VSIVAVY

macka26

prave preto ze nie je male decko, tak mu to treba povedat asi na rovinu, ked mu unikaju take podstatne veci, ako ze chce mat sex po dvoch dnoch co sa neumyl.. pardon, ale to musi byt iny masaker.. fuj.
a este v takychto teplach. si nesmrdi sam sebe?

fuuuj

Ale hadam nieje male decko, co mu treba opakovat, ze si ma chodit umyvat rucicky. Pravda je taka ze tie zdravotne problemy mas prave kvoli tomuto a ak by si bola tehotna, tak to v niektorych pripadoch moze sposobit aj potrat. Na to sa spytaj aj svojej gyndy. Ak to medzi vami nieje az taka laska, tak mu daj papa.

hygiena12345

ahojte,

no tak ja si to nemozem dovolit zeby som sa dva dni nesprchovala, to by som sa citila strasne pred nim, ja si dam praveze velmi zalezat na tom, aby som vonala, resp. bola cista - vtedy sa citim "vo svojej kozi"

a s tym spolocnym sprchovanim, no to sme uz absolvovali mnohokrat, uz to nie je take zaujimave ako bolo kedysi, sme uz predsa par rokov spolu. a pripada mi tiez nemiestne aby som dospeleho cloveka kontrolovala ci sa poriadne umyl, alebo nie :(

AdamKrt

Vysvetli mu, ako si to tu pisala, ze predtym si ziadne zdravotne problemy nemala a akonahle si sa zacala milovat, vzdy ked sa neumyje poriadne, nieco chytis. Opytaj sa ho, ci si mysli, ze spina neexistuje a ci on snad chce, aby si Ty chytila nejaku infekciu, ved to moze potom chytit aj on.

Ked to nepomoze, zavedte si nove pravidlo. Ked budete chciet sex, tak OBAJA chodte do sprchy naraz. Dajte si spolocnu sprchu a poumyvaj ho, pripadne on Teba. Mate tak hned predohru a Ty budes mat pod kontrolou jeho umyvanie. Uvidis, ako sa mu zrazu bude umyvanie pacit, ked ho Ty sama poumyvas... :)