Yorkshirsky terier

Príspevok v téme: Yorkshirsky terier
Jej

chcela by som si kupit yorkshira asi toho mini kolko ma asi priblizne cm? a ako sa onho treba starat? ked som pozerala na nete tak staly okolo 100-150eur. su teda cistokrvne? a ked si teraz kupim a potom za tyzden budem chodit do skoly a mama s otcom nebudu doma nevadi ze pes bude do vecera sam? ale ja by som sa onho starala len potrebujem vediet ako..dakujem

kiko226

Ahojte viete mi prosím poradit?? kupil som si yorkshira a ma dva mesiace a y dna na den mu spadlo prave ucho. Z čoho to môže mať??

Dakujem

Kolia

Tak husky2 to troska prehnal ale ma scasti pravdu lebo tie psy aspon niektorych majitelov skutocne neprestajne vystekuju a dost pisklavo a vkuse. Ale ono zavisi aky je asi majitel lebo co poznam tak niektorym stekaju dost a niektory menej. Pekne niesu to je tiez pravda lebo maju taku nevyraznu farbu akoby vybledli ale tak kazdemu ako je libo. Ved niekokmu sa paci vlciak, niekomu doberman....vkus je u kazdeho iny.

kika8989

Vidieť, že vačšina z Vás nemá žiadne skúsenosti s jorkšírmi, sú to tie najmilšie, najoddanejšie psíky!!!! Môj jork má 8 rokov, mám ho od jeho 6týždňov a každučký deň s ním je jedna veľká sranda a keď je človeku najhoršie, príde ku mne a je na mne nalepený celý čas!!!! A nie len na mne, na celej mojej rodine. Je to taký náš rodinný liečiteľ :-) Vysaje z človeka zlú energiu!!! Nie je to len tým, že je to jork, každý pes je super. Mám rada, všetky plemená, ale aj krížencov. Ja som si musela hľadať plemeno také, kt.mi nebude vadiť, lebo ,,ževraj,, mám alergiu na zvieratá. A keďže jork nemá srsť, ale vlasy, tak to bol ideál a nebanujem :-) Áno, sú to uštekané psíky, ale to každí!!! Veď nevedia rozpravať, tak štekajú :-)
ODKAZ PRE ,, husky2 ,, ty si čistý dement, hm a opica krížená so psom? Sedláčik, tak si kúp teda pitbulla,alebo staforda, alebo argentínsku dogu atď. a keď vyrastie napadne nejakého psa a nedajbože dieťa,alebo dospelého a budú ho musieť utratiť,pretože mal takého ,,SUPER,, majiteľa!!!!! A tak to je vždy,keď sa takéto niečo stane!!!! Záleží aký človek vlastní psa a nie o plemeno a keď tu takto urážaš cca 2,5kg psíky, tak tebe by som ani plyšáka do ruky nedala, idiot!!!!!!!!
Ak chcete jorka, alebo iného psíka, tak si uvedomte, že to je puto na X rokov :-) Ide o čas, ale aj o financie, aby bol havko hlavne zdravý a šťastný, ale on Vám to oplatí svojom láskou a oddanosťou :-) Držím palce.

vyrovnanaa

necitala som prispevky predomnou, ale so skusenosti viem, ze je treba neustala starostlivost o tohto psika,,, nedokaze byt dlho sam, fixuje sa na pana, su neporiadny, a ak si ich nevsimas robi naschvaly... ak si zmysli, ze nevie bez teba napriklad vydrzat tri hodiny, tak ti nacura do topanok,, a nie len do jednej,, robia to naschval,,, vyzaduju pozornost.. a to velku.. nejde len o yorkshirov ale aj maltezaci su takí istí.

dost rychlo sa ucia, ale nieco za nieco.... ak mas piskot v ruke, tak vedia dat aj pac, aj poprosit aj podobne, ale ked nevidia za vynalozenu snahu nejaky zisk, tak nic z toho....

husky2

Mne na tych psov vadi ze vkuse stekaju, vkuse. Nikto nikde a ono este aj na vietor dokaze stekat. Take male neurotikce psiska. Neznasam tu rasu. Krpate vyplznute strapate a vyzera ako krizence opice a psa.

dzobek

mam yorkshora 9 tyznoveho ,mam ho 4 den , je zlaty v poho pomaly uci uz cikat tam kde ma na podlozku , len som kupila voditko a popruhy a ked pocuje ze ich len zodvihnem knuci a uteka prec, boji sa ich nehce si ich ani obliect , co s tym?
dakujem

Prezyvka55

U yorkshirov je normalne zvracanie aj nadmerna aktivita, je to vseobecne asi najviac na prd pes ci uz povahovo, spravanim ci fyziliologickou stavbou, vyzedaju si vela nervov a starostlivosti, je to taky pes nepodarok.

Lenča072

AHOJTE chcem sa opytat mam doma malinke stenuatko yorksira a stale mi len spi malo co sa hraje len ci je to normalne ked kazdy tu pise aj co som pocula ze su velmi zive dakujem za odpoved

rassbery

Dobry den chcela by som sa informovat tak isto mam yorkshira ma 10 mesiacov a niekedy mi z nicoho nic zacne tak zvlastne chrapcat a prudko dychat niekedy sa pritom vyzvracia inokedy nie,, neviete mi niekto poradit co to alebo cim to moze byt? dakujem :-)

jaguar

Dobrý deň, chcem sa opýtať, máme taký problém s priateľkou, že jej yorkshir nie stále ale občas ráno zvracia, nie potravu len bielu penu, prečo to je? a nie je to každy den, len párkrát do týždna. jesť dostáva v podstate len granule a konzervy, ale to nevyvracia. ale ráno sa občas začne dusiť alebo vracia tú penu. čo to môže zapríčiňovať. Prosím, ak viete, poraďte. Dakujem. Bc. Viťo...