Emil Havelka - astrolog

Vendulka

Vite lidicky, co je nejhorsi na svete? Ze mnozi krasni kluci jsou gejove. Koukejte foto zde
fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net
Jene, nejde to nejako zmenit? Mnoho divek v Ostrave by bylo happy :(

Jackie

Dobrý den,

potřebuji se zeptat. Prosím o odpověď na můj e-mail. Jsem blíženec. Kdysi jsem potkal kamarádku která se narodila 13. 9. 1990 - když se dozvěděla, že jsem gay v mých patnácti, našla si přítele, který se narodil ve stejný den i rok :-D :-D Trochu maras když bydlím ve městě které skoro půl milionu lidí :-D Mám jí moc rád. A potom to šlo - má nejlepší kamarádka se narodila 13.9 1990 a potkal jsem jí o pár let později. Na střední škole jsem potkal kamaráda, kterého mám rovněž strašně rád a narodil se 13. 9. 1990 - dale pak jsem potkal hocha, kterého mám také rád, ale už má přítele a žije mimo - takže nejseme už v kontaktu, který se narodil ve stejný den jako můj otec a také je panna. CO TO MÁ BÝT JAKO, nechápu to - prosím o pomoc, vysvětlení

persi

Pocuj, ty muchacc, ty si chodil za skolu, ked sa vyucoval pravopis?
Na nazory takeho inteligenta a ignoranta ako si ty asi nebude vela ludi zvedavych! Naviac, nehovor,co nevies - Havelka (okrem ineho ma 3 tituly, ale je skromny a ani jeden nepouziva)za svoje rady ziadne peniaze neberie.

A ty zralok, ty si s tym pravopisom tiez velmi nelames hlavu, ze? A nerozpada sa vam nahodou to vase manzelstvo z nejakej inej priciny? Hodit vsak vinu na hlavu niekomu inemu je jednoduhsie, nez sa pozriet na seba...ze?

Zofie

Co se týká pana Havelky, chtěla bych informovat případné zájemce o jeho služby o svých negativních zkušenostech. Můj syn má od dvou let astma a v posledních letech i lupénku. Pan Havelka synovi předepsal své preparáty a řekl, že máme přijít za dva měsíce, že bude všechno dobré. Když pominu cenu preparátů a to, že malému dítěti dával preparáty, na kterých bylo napsáno, že nejsou pro děti, musím přiznat, že se synův stav po mnohaměsíční léčbě nezměnil. Manželovi jeho preparáty dokonce zcela rozhodily na dlouhou dobu trávení. Má známá se s manželem u pana Havelky léčí dlouhá léta. Výsledkem je, že známá dostala mrtvici, má vysoký tlak, zelený zákal a na jedno oko oslepla. Její manžel pak v létě zemřel ve velkých bolestech, plný zhoubných nádorů a vyhublý na kost. Pan Havelka a pan „Libor“, který ho teď u mé známé zastupuje, dokážou úžasně zmanipulovat důvěřivé lidi. Setkala jsem se i s tím, že to co mi o známých řekl, mé známé zapřel, že by něco takového v životě neřekl. Co si tedy o takovém člověku mohu myslet? Myslím, že pan Havelka ví, jak přesně zapůsobit na lidi, kteří by mu mohli být něčím užiteční (služby mého známého využíval až do jeho posledního dechu). Bohužel dělá rozbroje v této jinak klidné rodině, kde se mohou děti snažit udělat pro své rodiče to nejlepší, ale není jim to nic platné, když jsou rodiče pod neblahým vlivem pana Havelky. Ten si na základě svých schopností vybudoval v posledních letech velký byznys. Před lety stávala před jeho apatykou v Praze nekonečná fronta lidí, dnes jich je jen hrstka. Naposledy jsem byla dokonce druhá na řadě, když jsem se šla zeptat, co mohu pro své známé udělat, aby jim bylo lépe. Byl na mě nepříjemný a snažil se mě co nejdříve zbavit. Dřív si s každým popovídal, věnoval se mu, dnes je to „fofr“, než se stačíte nadechnout, odcházíte se seznamem léků, které si máte u něj koupit. Sama jsem se dokonce přesvědčila o předraženosti jeho preparátů. Mast, kterou předepsal mému synovi, měli v jiném bylinkářství o padesát korun levnější. Já osobně neznám nikoho, komu by pan Havelka skutečně pomohl.

muchacc

Astrologia - paveda (vymysli, hluposti) zakladajuca sa na nepresnych informaciach o hviezdach a planetach. Za svoj zaklad povazuje nieco, co ozajstny vedci pokladaju za uplne nezmysli.

Astrolog - clovek, ktory na zaklade sprostosti z astrologie sa snazi ovplyvnit konanie inych ludi.

Clovek ktory sa spolahne na astrologa - uplny hlupak. Lebo kto iny by mohol chciet po klamarovi, aby mu radil do zivota a je schopny sa riadit klamstvami (ako inak nazvat nieco, co za zaklad poklada astrologiu).

Preco hladas zivotnu radu u cloveka, ktory si za klamstvo este aj peniaze vyberie? Preco chces vediet, co ta caka v buducnosti? Konaj vzdy tak, aby si sa buducnosti nebala. Aby si vedela, ze to co robis je spravne a nech je buducnost aka bude, ty budes 'cista' pre buducnost! Buducnosti sa boji sa ten, kto zije v klamstve voci sebe. Lebo vie, ze buducnost to klamstvo moze vyplavit (to sa tyka aj problemov).

Kačena

Ahojte bol uz niekto za Havelkom s tinnitom?Pomohol uz niekomu s tymto problemov?Bohuzial medecina este na to neprisla.Je tazko sa toho zbavit

zralok120

ahoj moja manzelka navstivila havelku a on jej nahovoril veci po ktorych sa nam pomali rozpada manzelstvo neviem co presne jej narozpraval ale nieco v tom zmysle ze sa ma osamostatnit a tak a k tomu jej predpisal este niejake tabletky na ktorych stalo ze tabletky na lepsi zivot mal prosom uz niekto takuto alebo podobnu skusenost