Chcem byť modelka, ale

Errrrr1996

Ahojte! Mám 16 rokov a mám 69kg. Stále mi to kolíše na 70kg. Chcem schudnúť čo najskôr na 45-50kg, aby som sa aspoň trocha priblížila k postavám modeliek. Moja váha je veľké tabu niekoľko rokov. Už som mala aj 80kg, ale zhodila som to na 60kg úplnou náhodou. Bolo to kvôli tabletkám proti bolesti hlavy, ale nebudem to tu rozoberať. Ale už som to zase nahodila (10kg) Dúfam že sa mi podarí to zhodiť ale nemám takú silnú vôľu na to. ALE ZHODÍM TO! držte palce!Mojim snom je byť modelka Victoria\\\'s Secret, kde môžu modelky mať od 160cm. Nie som natom až tak zle. Mám 173cm. Žijem v Anglicku už 3 roky a mojou túžbou stať sa modelkou narástol až tu, keď ma fotil jeden profesionálny fotograf. Povedal že som fotogenická a tak som poslala fotky do jednej agentúry. Tí sa mi hneď ozvali a volali ma do Londýna. Nakoniec to skončilo tak že som nikde nešla lebo Londýn je moc ďaleko od môjho mesta. A ani som tomu neverila že ma vyberú kvôli mojej váhy. Ak to zhodím, myslíte že mám šancu uspieť v modelingu?! Ak chcete niekto moje fotky, stačí sa mi ozvať na erika-pd@azet.sk

bimbula

robila som modeling a z vlastnej skusenosti ti mozem poradit ze na slovensku sa urcite modeling nevyplati chodis na nezmyselne castingy donekonecna a aj tak hovno z toho...momentalne robim v milane s tym ze som si nasla cez net talianske agentury rozposlala zivotopisy fotky a teraz cestujem...a ked uz tak by bolo dobre bud agentury v cechach alebo rakusku-najblizsie...lebo aj tak v agenturach bojujes len za to aby si ta vybrali do zahranicnej agentury-ale nie vzdy je to rovno na pracu ale zas na dalsie castingy...takze ja som si usetrila aj pracu cas energiu aj peniaze...

ywett29

Nie je to neskoro, hlavné je , nájsť si dobrú agenturu,alebo fotografa , ktorý s Tebou nafotí čo najlacnejšie a fotky sa rozošlú po agentúrach...