pohánka

Kenty

Ja si uvarím pohánku a dám si ju na zahustenie do nedeľňajšej polievky namiesto rezancov :)
Alebo som si obľúbila jeden nasledovný recept:

Uvarenú pohánku v miske zmiešať s sójovou majonézou, s pokrájaným uvareným vajíčkom, pokrájaná paprika, sójová saláma a môžeš si tam dať kukuricu alebo čo už ty uznáš za vhodné. Samozrejme si tam nemusíš dať nič zo sóje. Prajem dobrú chuť! :)

ninaaa

Ako často ju môžem jesť ak chcem schudnúť?? Jedávam ju tak 2-3 x do týždňa lebo mi veľmi chutí či už uvarená s čerstvou zeleninou alebo pohánkové vločky

Slobodna

Nemá sa vraj kombinovať s čokoládou a orechmi. To máš jedno ako ju pripravíš, je to v podstate náhrada za ovsené vločky, ryžu a aj cestovinu, napr.do polievky. Dá sa aj na sladko. Musím uznať, že je to chutné. Kto má vysoký tlak, nejedávať denne, je síce dobrá na cievy, ale pravidelnou konzumáciou ich zužuje.

silvus28

ahoj ojka, nuž preto, lebo niekedy som to jedávala a zachutila mi a okrem toho je výborná na cievy, obsahuje rutín...

ojka

silvus28, a prečo si sa rozhodla konzumovať pohánku, lebo veľa ludí ju nezaraďuje do svojho jedalnička....
slobodna, perfektna stranka (:
mellinda.blog.cz
www.najrecepty.sk
chudnisrozumom.szm.com
www.femme.sk
tu sú tiež nejaké viac pokope (: