nieee

zuzana671

fofala jednoznacne s tym chod gynekologovy nemusis sa nicoho bat...lekar ti len pomoze neskor by si to mohla lutovat,ze si nesla keby si to zanedbala vela stastia

zuzana671

nora ty vies o tom ze antikoncepciou si len vsetko pokazis?ja som brala dva roky antikonc.mala som uplne na cas a den menstruaciu ako som ich vysadila mam nepravidelne a lekar mi zistil v tele vecsie mnozstvo muzskeho hormonu povedal mi aby som zasla na endokrinologiu vysetrenie stitnej zlazy ukazalo ze je to ok a endokrinologicka i povedala ze tieto vsetky problemy mi sposobila antikoncepcia...rozburia i hormony a moj gynekolog mi povedal,ze v buducnosti mozem mat problem s otehotnenim priblizne o tyzden si idem pre krvne vysledky na hormony a uvidim ak tsm budem mat stale vecsie mnozstvo tak sa to musi liecit....

nora

antikoncepcia ti nieco hovori?akakolvek...a nepravidelna menstruacia nie nic neobvykle,az po porodoch sa sem tam upravi...a co zodpovednost pri milovani....

fofala

no aj mne zvyknu meskat taky tyzden, niekedy 2 tyz. niekedy su skoro presne.Mam 19 rokov a menstruaciu od 13.Mam ist s tym na gyndu? dik za odpoved

:-))

ked su stale nepravidelne a nema to nejaky konkretny dovod - napr prechladnutie. asi bude najlepsia antikoncepcia a ani nebudes musiet mat strach