Sex a antikoncepcia

Príspevok v téme: Sex a antikoncepcia
jully845

Ahojte, mam taku otazku mozno trocha hlupu ale nevadi...viete ide o to ze beriem antikoncepciu ale priatel sa boji do mna aj tak urobit...takze asi ju beriem zbytocne nie? ale zase keby som ju nebrala tak s kondomom je to onicom a zase riskovat bez to by som velmi nebola rada....ako to riesite vy??...dakujem za odpovede...ale normalne nie hlupe poznamky

robinka

dobre takže si to nastavím tak aby som po hormonálnej mohla prejsť hneď na cyclotest. Ale spolu sa to používať nesmie, že?

yorka

cyclotest uz dorazil ku mne domov, bol tak zabaleny, ze postarka nemohla mat ani tusenie, co za balicek nesie a dnes rano som ho skusila a je to malina. Rano sa zobudim odmeram, odlozim a cely den mam v podstate pokoj;)

robinka

Ahojte kočeny, chcem sa spýtať či je možné prejsť na cyclotest hneď ako vysadím hormonálku, ďakujem :)

zrzkazuzka

akurat predvcerom som si ho objednala a uz ho mam doma :) uz len pockam na prvy den cyklu a zacnem si merat. Snad sa budem moct na cyclotest spolahnut :)

tamara079

klasika, na cyclotest je zaruka dva roky. Ale neviem mne sa este nestalo, ze by nesiel zapnut alebo ze by sa zblaznil a napisal error alebo nieco podobne. Zatial ide uplne v pohode, ja sice nemam antikoncepciu, ale ten na planovanie tehotenstva, ale v konecnom dosledku zaruka bude urcite na oba rovnaka. Cakat nan? nebudes dlho, urobis objednavku a na druhy den pride

BeFree7

Ahojte je cyclotest rovnako spolahlivy ako hak? pretoze uz som skusila par nehormonalnych antikoncepcii, ako cipky, kremy a podobne a z jedneho takeho nasho pokusu vznikol syncek :) a nie, ze by som deti nechcela ale teraz sa nam to fakt nehodi. :/

svetlanna7

ked si ho objednas z tejto stránky www.antikoncepcia-cyclotest.sk tak to je aj so slovenskym navodom na pouzitie, ale zda sa mi ze maju aj servisnu linku kde by vam urcite vedeli odpovedat na kazdu otazku :)