kde dat operovat uska?

Príspevok v téme: kde dat operovat uska?
rapotacka

ahojte,
mam 22 rokov, a odstavaju mi uska, chcela by som ist na operaciu...no momental som v zahranici, potrebovala by som vsak poradit kde by som si ich mohla dat operovat, v okoli zilinsky kraj, orava, ci je potrebne sa objednat, ako dlho trva recovery...bo idem na dovolenku na dva tyzdne tak ci budem fit...potom do prace....dakujem vopred....rady by velmi pomohli...cim skor tym lepse....dakujem

rapotacka

. dik za tvoj cteny nazor....velmi mi pozdvihol sebavedomie...:D...ked nic o tomto neviem tak sa pytam...a ak nekto ma komplex...a riesi ho urazanim druhych tak prosim chod si tresnut hlavu o mur...ale i to neviem ci by pomohlo pri takomto sposobe spravania....ale i tak...dik...:D....pytam sa lebo neviem...lebo sa chcem viac dozvediet...informovat sa....takze tak...:)

rapotacka

nazor...nie nemam 10...len nemam s tym skusenosti...a nic o tom neviem tak sa pytam ano???....i tak diky za nazor..chcela som len vediet ci sa to da nejak na rychlo..a tak..takze treba sa vopred objednat...konzultace...a tak..hej...oki..ta tam zavolam..uvidim co jak....hmmm..skoda ze to....

nazor

rapotacka, kolko mas rokov??? 10??? na operaciu sa nechodi ako k masiarovi, ze dobry den, dajte mi kilo udeneho!!! musis absolvovat osobnu konzultaciu, kde sa dohodnete co a ako, budes musiet absolvovat predoperacne vysetrenia a na taketo operacie sa objednava niekolko tyzdnov dopredu kvoli zaneprazdnenosti lekarov, lebo v lete sa nerobili skoro ziadne operacie, personal bol na dovolenkach a organizmus je v lete strasne prekrveny, takze sa operuju len vazne pripady a co sa moze odlozit, sa radsej odlozi... Takze Ta zoberu najskor v oktobri, novembri

ojka

no písali tam niekde, že sa objednáva a bol tam aj telefonicky kontakt, aspon sa mi zda, že som ho tam niekde zahliadla a tam sa popýtaj bližie... tento prípad čo ja spomínam, tak to je už takých dobrých vyše 5, odvtedy mohla veda pokročiť a dalo by sa to aj inak, kratšie (: , a určite zaleží aj na tom, ako moc ti uška odstávajú,... skús teda zavolať a poinformovať sa,.... alebo no, tak treba zhánať možno niekde inde nejaku inú sukromnú kliniku....

rapotacka

noo do kelu to fakt? do kelu ta to neviem ako budem chodit do prace...oooch a ja myslela ze dojdem domkov, dam si to urobit..a budem nosit normal celenku...jooooj....fu inac dakujem velmo....musim neco poriesit do tyzdna...nevim ale fakt ci sa tam objednava abo staci tam len ist...ojojooj...ale dik i za toto ...moooc...

ojka

známa nosila obviazanú hlavu, nie čelenku, ale jej operovali obe uši, a bolelo to hlavne ked prestali učinkovať lieky, takže určite bude treba lieky od bolesti, ale tak každý oganizmus to nejak inak príjme... ale kontakt bohužial na neho asi neviem zohnať ani nejaké bližšie veci... prepáč.

rapotacka

nevis nahodkou neake kontakty abo tak?...budem musiet nosit celenku?....boli to..?..ako dlho trva operacia?...bodla by mi kazda rada....a nevis ci chlad moze neako ovplyvnit priebeh recovery?...bo pracujem v studenom sklade...