Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapis na VS

Príspevok v téme: zapis na VS
Airiana

chcela by som sa spytat ci niekto ma skusenost s tym,ze sa napriklad nemohol zucastnit zapisu na VS, ci mozem niekoho splnomocnit,rodica napriklad, na stranke skoly (UK v BA) to sice maju,ale neviem ci to plati aj pre prvakov...odchadzam na tyzden zo slovenska a neda sa im dovolat na studijne,zeby som sa spytala,tak skusim ak niekto ma skusenost s tymto,dakujem

0vecka

2 lioness podla mna je to aj tak len buzeracia ... naco sa zapisujeme na AIS ked sa treba este prist zapisat osobne??? ten ais by mal zjednoduchsit zivot a nie ho este aj skomplikovat....

0vecka

hmm neviem ako to chodi u vas ... ja som minule nebol na zapise a normalne som prisiel na zaciatku semestra a zapisal som sa ... u nas niesu az take sekery (obcas maju blbe poznamky) akurat je problem ze tak na 50% tam niesu ked tam maju byt....

Airiana

lioness to si viem teda zivo predstavit ze sa tam asi chodi len v takych pripadoch :D

listicka, viem ze by som sa toho mala zucastnit, ale okolnosti su niekedy krute a kedze mam neustale taketo "stastie" neda sa nic robit :(

líštička

Je to len môj názor, ale podľa mňa by si sa prvého zápisu mala zúčastniť. Na všetky ostatné sa vykašli, to už sa budete poznať aj so spolužiakmi, oni ti povedia presne, čo a ako. Ale na prváckom zápise naozaj odznejú tie najdôležitejšie veci. Ja chápem, že chceš ten týždeň stráviť v zahraničí, ale na druhej strane: ako budúca vysokoškoláčka si musíš určiť svoje priority. A ak už teraz pristupuješ ku škole s tým, že na svoj prvý zápis niekoho pošleš,lebo ti je dôležitejšia dovolenka alebo brigáda, tak to asi nie je úplne v poriadku. Opakujem, hociktorý iný zápis - 2.,3.,4. a 5. ročník - kľudne vynechaj, ale aspoň na ten prvácky choď.

lioness_01

Airiana... a to sa hovorí, že na filozofickej fakulte majú najmilšie tetky na študijnom :)))

keby si zažila študijné na Pedagogickej f. ... :D :D :D nepriajem ti to ale samozrejme... ja sama mám dosť, a chodím tam len v skutočne najnevyhnutnejších prípadoch...

Airiana

ano, viem ake su to tety zial, ked som im prisla doniest kopiu vysvedcenia z maturity,tak akokeby som sa so stenou rozpravala,ani sa na mna nepozreli

líštička

A ešte počítaj s tým, že tety na študijnom sú väčšinou poriadne sekery (česť výnimkám) a ak sa ich niekedy počas semestra opovážiš požiadať o informáciu, tak ti odvrknú akurát: "To odznelo na zápise, nedávali ste pozor?"