zapis na VS

Príspevok v téme: zapis na VS
Airiana

chcela by som sa spytat ci niekto ma skusenost s tym,ze sa napriklad nemohol zucastnit zapisu na VS, ci mozem niekoho splnomocnit,rodica napriklad, na stranke skoly (UK v BA) to sice maju,ale neviem ci to plati aj pre prvakov...odchadzam na tyzden zo slovenska a neda sa im dovolat na studijne,zeby som sa spytala,tak skusim ak niekto ma skusenost s tymto,dakujem

lioness_01

áno, je to možné aj na Univerzite Komenského, ale skutočne si aj ja myslím, že to nie je vhodné, nakoľko si prváčka...

na ktorú fakultu ideš?

Airiana

aha, ano viem ze budem potrebovat mnozstvo novych informacii,ale co uz, to je dobry napad s tym byt na telefone,urcite sa to zide, lebo o predmetoch zatial vela neviem, dakujem za rady :)

líštička

Jasné, so splnomocnením je to bez problémov. Nevýhoda je v tom, že vám tam budú vysvetľovať kopec vecí ohľadom voliteľných predmetov a kreditov a ubytovania - proste veci nevyhnutné pre prvákov a možno ti to tá splnomocnená osoba nebude vedieť tak zreprodukovať. Navyše sa môže stať - aspoň u nás to tak v prváku bolo, že už na zápise si budete voliť voliteľné predmety z príručky, ktorú dostanete priamo na zápise (takže o nich ani skôr neviete, lebo nie vždy sa zhodujú s voliteľnými predmetmi predchádzajúcich ročníkov), takže radšej buď na telefóne, nech ti mama nevyberie nejaké predmety.

Deee

ja som bezne zapisovala na zaklade splnomocneni dalsie tri spoluziacky, ved v lete je kazdy v zahranici a zaraba ako sa da...tak potom sa nemozu cudovat, ze na zapis, takmer mesiac vopred vela ludi nepride...u nas v pohode, ale skutocne treba splnomocnenie...

ojka

neviem ako to chodí na UK, ale je to normálka aspon na EU, že aj ubytovať aj zapísať v škole ťa môže iná, splnomocnená osoba, ja sa do nej vžijem tohto roku (;