Análny sex-prečo sa mužom páči?

kizy

Ta3 , samozrejme, že sa venujem aj riťke svojho priateľa ;) Viem, že sa mu to veľmi páči a vzrušuje ho to. Nech si myslí kto chce-čo chce, no priateľ nie je homosexuál ani bisexuál. Jednoducho sa mu to páči a mne samotnej tiež, keď sa ho môžem dotýkať úplne všade a tak ho intímnejšie a intímnejšie spoznávať. Je samozrejmosťou, že hygiena v tomto smere je veľmi dôležitá a keďže mám to šťastie, a stretla som chlapa, ktorý takéto veci berie zodpovedne, tak nemám vôbec problém mu celú riťku vybozkávať a dráždiť ho prštekom či jazykom - práve naopak, robím to veľmi rada, keďže má ten najkrajší zadok na svete (pre mňa) . O:) Sme mladí, dôverujeme si a veľmi radi skúšame nové veci, medzi ktoré určite patrí aj análny sex. ;) Našli sme sa

ta3

Kizy, nie si uz ani celkom mala zaba, ani hlupa a preto, ze sa Ti paci analny sex, uz vonkoncom nie skazena ci uchylna, vo vztahu naplnenom laskou a doverou (velmi spravne podotykas, ze pri tomto sposobe je to vsetko o dovere a uvolneni, bez dovery to nejde, praktizovat analny sex s hocikym moze byt dost nebezpecne) kazda forma sexu, ktora obom partnerom prinasa radost, je pripustna, pri predohre alebo samotnom milovani zapajat do hry analny otvor prinasa skutocne hlboke orgazmy, ale Kizy, ked vies, ake je to uzasne, skus aj Ty potesit svojho partnera stimulaciou jeho analu

rada pre ostatnych, ktori by to tiez chceli skusit, nebojte sa toho a najprv zabudnite na vsetky predsudky, ze je to uchylne alebo nechutne a potom majte na pamati, ze tento sposob milovania vyzaduje hlboku lasku a doveru, dokladnu hygienu (pri drazdeni analneho otvoru prstami pouzit gumennu rukavicu a lubrikacny krem), dokladne uvolnenie dlhsou predohrou, kvalitny lubrikacny krem pre analny sex a vsuvat velmi jemne, len postupne a pomaly

kizy

Možno si niekto pomyslí , že som mladá a hlúpa, keďže mám len čerstvých 20 rokov, no s priateľom sme po čase skúsili aj análny sex. Podotknem, že u predošlých partnerov som bola vždy zásadne PROTI. No s terajším priateľom (ktorému plne dôverujem) si análny styk užívame čoraz častejšie. Dokonca musím priznať, že som asi jedna z tých "úchylnejších" , ktorá pri spolupráci s dráždením klitorisu dosiahne neporovnateľný orgazmus s predošlými, keď sa mi partneri nemohli ani len dotknúť riťky. Teraz už obaja s partnerom vieme, že pokiaľ sa milujeme, istú časť pozornosti by mal venovať aj mojej riťke. Ten orgazmus je potom neporovnateľný ;) . V poslednej dobe úplne stačí , že ma pohladká po zadku a moje telo sa ide zblázniť . Všetko to je o dôvere a o tom, ako je žena uvoľnená. Podotýkam, že je to len názor mladej "skazenej" žaby . :):P

wewi

no ja som to s priatelom skusala , najprv to bolo tak ze to chcel a ja som proti tomu nic nemala kedze sme to este tak nerobili ,,, no velmi ma to bolelo a bolo mi to neprijemne ,,, skusali sme to zase a nevjem proste ma to boli a mam divny pocit pri tom ,,,, aj ked by to priatel velmi chcel musi sa zmierit s tym ze mne to njeje dobre

maciatko8275

hmm a tak som rozmýšľala... že keď to niekto veľmi často praktizuje... tak potom okolo veku 40-50 rokov.. neposiera sa?? veď sa stále naťahujú tie ritné svaly-zvierač... :D:D inak krasna basnička :)

maciatko8275

hmm a tak som rozmýšľala... že keď to niekto veľmi často praktizuje... tak potom okolo veku 40-50 rokov.. neposiera sa?? :D inak krasna basnička :)