Urýchlenie rastu vlasov

jankaaaaaaaaa

ja ked si nedam balzam , mam po nom velmi pomotane konce, velmi tazko sa daju vlasy rozcesat. ale ked vlasy vyschnu ide to lahko

sabuska 258

čaute chcela som sa spýtať že keď používate ten DIXI šampón dávate si potom aj balzálm či len tak?

Meggi_15

Všimla som si že sa tu načrtla téma aj okolo značiek produktov .....a keď mám povedať pravdu tak niekedy som si kupovala na rast vlasov produkty podľa ich kvalitných značiek .... ale zistila som že tie ZNÁME ZNAČKY nič neznamenajú .... osobne už uprednostňujem BABSKÉ RADY :D ... oveľa viac pomáhajú bylinkové vodičky čo si sami urobíte alebo aj kúpite keď sa ich neodvážite urobiť sam....značkové produkty mi nikdy nepomohli tak ako tieto bylinkové vodičky ... a je to aj lacnejšie ;) .....

j.a

alic3
zihlavovy mne osobne nesadol,taka divne vlasy som po nom mala,mne sadol ten brezovy,ale i tak kazdy ma ine vlasy,to mas tak ako s pletovou kozmetikou,tiez kazdemu ina sadne:)

alic3

>j.a.
presne si asi zhrnula tie zasady.
inak aj ja pouzivat dixi (zihlavovy), teraz uz asi 2 roky a uz by som ho fakt nevymenila za nic.
skusila som ho len tak, ze nic ine akurat nebolo, ale som uplne stastna.
a hlavne to, ze je dobry, fakt vidiet aj na tom, ze nepotrebuje ziadnu magareklamu a ajtak stale existuje a dobre sa predava.

j.a

mne zacali rychlejsie rast vlasy,ked:

-som si robila masku: vajecny zltok+oliv.olej

-som vyhodila z kupelne sampony,ktore bezne vidis v reklamach (kupila som si sampon Dixi-brezovy (nadherne vlasky mam po nom)

-oplachovala som si vlasy prelivmi z kavy ( silna rozpustna kava-preliat tym vlasy,nechat posobit,potom zmyt) alebo prelivmi z bylin (zihlava,lopuch)

-prestala som vlasy zehlit,fenovat, a tiez aj som si ich prestala farbit chemicky (teraz farbim hennou)

-jedna tableta zinku denne

(moj zamer nebol zrychlit rast vlasov,ale zlepsit ich kvalitu /co sa aj podarilo,vlasy mam prenadherne/, no ,,vedlajsi ucinok" to na moje vlasy malo taky,ze zacali rychlejsie rast,co sa teraz ale vobec nestazujem:)