Nenavidim sa

Príspevok v téme: Nenavidim sa
Majushkaaaa

Ano ten nadpis vystihuje mna,nic nedokazem urobit vzdy sa vzdam,nemma ziadne sebavedomie som strasne spatna mam kratke vlasy nadvahu asi 20kg proste odpor,mam uz 22 a nedokoncenu strednu skolu:(prihlasila som sa na jednu sukromnu v bratislave,aby som aspon nieco dokoncila ajked tomu neverimm zas zlyham,a skoncim so sladkostami v sebe to je jedina moja zachrana stale sa bojim mam strach najradsej by som zomrela cely zivot som premhrala nic nebolo dobre strasne malo pozitivnych zazitkou vacsinou som sedela doma na zadku alebo s pc a robila hovadiny:(chatovala s chalanmi so srandy somm uplna nula a teraz ked som tucna nic sa mi nechce nic ma nebavi neviem co v takopm velkom meste budem robit ako to zvladnem urcite sa mi budu v skole posmievat,neviem uz co napisat,lebo by som sa asi opakovala

Majushkaaaa

aNO ale ja vo vsetkom vidim problem havne v sebe aj to ze som stratila so´vóju lasku stale sa ctim sama nemam ani jedneho kamarata cely den len lezim jem a uz s á idem zblaznit je vobec niekto ako ja

BJ

Tvoj problem je ten, ze si proste vyhladnes cloveka, ktory sa ma lepsie a prehliadas vsetkych tych, ktori sa lepsie nemaju.. ti ta nezaujimaju.
Dokonca aj tych, ktorych si vyhliadnes sa nemusia mat lepsie... robis si o nich len domnienky.
Vacsina sveta trpi clovece, staci vyjst za hranice do chudobnejsich krajin a uvidis to.
Ja by som ti odporucil knizky od Miguela Ruiza, Ctyri Dohody a Laska, Vztahy, Pratelstvi, mne pomohli v case negativneho zmyslania velmi.

frflosko

Prosim o radu.som zenaty mam dve male deti,neviem sa im venovat vsetko nehavam na manzelku,som uzavrety,neviem sa z nikym porozpravat vsetko dusim v sebe,neviem ist do spolocnosti,neviem sa zabavit len ked si vypijem.nemam chut do zivota.stale rozmyslam o zivote o peniazoch,preco sa druhy maju lepsie som nervozny stale nervacim ked dakde ide manzelka uz frflem.a tak vznikaju nase hadky,neviem co uz mam robit ci ist na psychiatriu ci na protialkoholicku liecbu alebo co.vie mi niekto poradit dakujem.

jojkaaaa

ach,kolko negativizmu...dievca,viem,ze je to pre teba vsetko tazke,ale s takymto pristupom to nedosiahnes nikam!!!
trosku si ver, povedz si,ze skolu zvladnes, ze i napriek nadvahe a kratkym vlasom je na tebe stale nieco krasne,ci je to len usmev na tvari:)..vies,nejde len o to, ci si dokonale stihla, dokonale oblecena a dokonale nalicena..tym si ludi okolo seba neziskas,.ale ked z teba vyzaruje dobra energia,tak sa ludia okolo teba tocia:P.a taku negativistku ako si teraz ty..fuu..za kamosku by som teda nehcela.uprimne:P.tak hlavu hore,zivot mas pred sebou a dvere otvorene dokoran,len staci vstupit:P

BJ

Najtazsie je zacat sa mat rad, ked ti najblizsi neprejavuju dost lasky... alebo dokonca prejavuju nenavist. A v rodine,ani v okoli nieje jediny clovek, ktory by ju prejavoval. Vtedy sa nieje coho chytit, a jedine, co pomaha, je modlitba za lasku. I to je vsak tazke robit. V stave, ked sa clovek nema rad, velmi tazko prosi o lasku, pretoze ziadnu neciti, ani k sebe. Preco by to robil? Ved sa nema rad. Preco by prosil o lasku? Clovek sa musi dostat co najhlbsie do svojej podstaty a pochopit zmysel lasky a presvedcit vlastnu psychiku, aby zacala prosit... cistou tuzbou a prosbou, psychika zacne pouzivat mocny zakon pritazlivosti. Potom, pomaly pomalicky, zacnu sa v zivote dostavovat situacie, ktore pomozu cloveku mat sa rad. Prijde "nahodne" pozvanie od kamosa, a kedze clovek tuzi mat sa rad, zrazu sa nieco v jeho vnimani zmeni a bude sa pri nom citit lepsie ako sto-krat predtym. Zrazu pochopi krasu zivota a prirodnych zakonov, a ked sa pozrie na svoje telo, uz tam neuvidi tucnu masu masa a tuku, vzbudzujucu odpor, ale krasny vesmir vyplneny podla prirodnych zakonov, ktory obklopuje jeho dusu a ktory moze pozorovat, vnimat a citit viac, ako cokolvek ine. Clovek sa zacina mat rad.

Majushkaaaa

No ja mam 160cm,ale ked zacne skola bude to lepsie upravi sa mi rezim nebudem tolko jest,len tri razy denne nie ako teraz,ze do prasknutiaa aj 100raz za den

lienka22

SaaSaa - no ako keby som seba pocula, zda sa, ze mame rovnake dusevne pochody ;)

Majushkaaaa - SaaSaa ma pravdu, vela veci zavisi len od nasej psychiky..drzim palceky!