Adela Banasova

Príspevok v téme: Adela Banasova
len tak ma

aj vas uz unavuje ako vsade vidite len tuto super moderatorku , ako keby na slovensku neboli aj ine schopne moderatorky napr, Evka Pribilincova - prirodzena a bezprostredna , neafektovana , jednoducha s talentom

Adela to uz prehana s tym aka je tazka intelektualka , ma nad vsetkymi navrch , ze to niekedy hranici uz az s povysenectvom .......

pozor , lebo ked otvorite chladnicku urcite tam bude super Adela

mary-anne

ona je žiadaná preto, že má na to, každý si volá len ju všade, lebo je dobrá .. si myslíš, že ona sa pchá všade sama?!
ja ju tiež mám veľmi rada :)

lost

Teraz som dvojnasobne stastnejsi za fakt, ze TV nepozeram :D
Aspon nemusim riesit zivot hentej a hentoho.. aspon nemusim nadavat, proste mvp... fml

ele

Eva Pribilcova nema v sebe taky esprit ako Adela. Eva je sucha. Su uplne odlisne, podla mna ti nesedi jej humor, resp. ho nechapes, je ti cudzi, sorry, kazdy sme ini ;)

FISKA

Adela je super...
je presne ako ta Evka, ktoru nepoznam... teda ten opis, ktory si hodila je presne na Adelu - prirodzena a bezprostredna , neafektovana , jednoducha s talentom..

Adela, len tak dalej..

radsej Adela 24h v kuse na kazdom programe ako Katarina Brichtova z List pre teba 5 min na ktorejkolvek TV stanici!!

:)
moj nazor.. zabijem sa? :)

jesicca

adaela je podla mna super moderátorka , mám ju rada , mam rada jej humor , ked je uspesna tak neje co risiť : PROSTE JE NAJLEPSIA MODERATORKA a velmi SIMPATICKA ...... Tesím sa uz na jej vlastnú show .... Zasa ja jej prajem nie som ty !!! Adela je úžasná , pekná , milá , inteligentná ....

alusinka

Ona si to ale moze dovolit ;) ja som ju stretla par krat osobne, a prisla mi velmi mila a skromna... Tot, moj nazor ;)