Od dneska chudnem

Príspevok v téme: Od dneska chudnem
na55kg

Vytvorila som to preto aby som každý den mohla písať kolko vážim ... Meriam 154 a vážim (dnes ráno )= 60,5 kg ....
Dalsiu váhu napísem zajtra . :) Moj sen je mat aspon 55 kg :)
Ak sa chce niekto pridať , pri zaznamenávaní váhy tak tu si ju môžte zaznamenávať :)
Kludne aj ked ste nazacali dneska ale aj skorej :) napíste aku ste mali pociatocnu vahu a aku teraz .... pripadne sem mozete davať rady a tipy :)

envelin

Veľmi veľa vecí je v hlave, len niekedy ten tlak zvládnuť nie je ľahké, najmä keď raz do mesiaca nami hormóny tak hýbu, že dovidenia

matriska

YASNEVA93

Nemyslim si, ze by si schudla prave vdaka tomu, neraz som si skusila taketo doplnky a to nemalo ziadny ucinok.

yasneva93

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Tabletky na chudnutie - acaiberry900.lv ja berem uz Acai Berry viac ako mesiac…schudla som viac ako 10kg.

Lubimvianocnycas

Ja chudnúť nepotrebujem ale poradím vám. Vatsina ľudí je najviac skoro ráno alebo večer, položte si otázku kedy je to vo vašom prípade.. Vtedy si naplánujte nejaký šport kt. vám vyplavi endorfiny (namiesto jedla ich budete mat zo športu), spojte si to s príjemnou sprchou atď...napr. Keď ste večer vo fitku, vyzeráte chladničku? A po fitku myslite nato ze telo potrebuje výživu, takže sa neprezierajte blbostami. Dôležité je mať vatsi výdaj ako príjem energie, avšak odporúčam sledovať kalórie a zloženie len na jednotlivých potravinách a nekomplikovat si život počítaním denného príjmu. Najistejsie schudnete športom, teda cardiom a neskutočne prospešný je aj silový tréning. Taktiež pokiaľ si kúpite kvalitný spaľovac tuku, len dobre.. Čítajte zlozenie!.. Avšak strava a pohyb je základ. Alebo siahnite po čiernej káve, pred tréningom. Alebo pokiaľ máte chuť na sladké tak si ju môžete ochutiť napr. Xylitolom (prírodný aj keď to tak neznie), ďalej môžete piť napr zelenú kávu atď.. Ale to sú len také zlepsovaky. Potom spíte aspoň 8h lebo to reguluje hlad a navyše vaše telo potom lepšie hospodári so živinami, viac do svalov ako do tuku. Vynechala by som extrémne sladke pokušenia, nie ze by to sem tam bola kalorické katastrofa ale teda aspoň v mojom prípade.. Jeden vanilkový roztek nestačí, padne krabica :), pamätajte na to ze tuky su najkalorickejsie, skúste si pripravovať jedlo bez pridania oleja, pričom vsak občas jedzte lososa alebo vajíčka pre zdravé tuky.. No telo ich nepotrebuje až tak veľa, jedzte bielkoviny kt. Regulujú hlad a zabraňujú rozkladu svalov... A proste varte si zdravšie a neprezierajte sa, cvičte a najmä majte trpezlivosť! Čím zodpovednejšie na to pôjdete tým viac svalov si zachováte a stratíte viac tuku.
A skúšajte zdravé recepty.. Nakúpte si napr. Ten xylitol (cukor bez kalórií z ovocia.. Alebo erythrytol), zeleninu, kuracie prsia, vajíčka, nizkotucne tvaroh, milko biely jogurt (osladute Xylitolom a škoricou a mňam, poprípade si do toho dáte bobulove ovocie..alebo aj trosku bananiku), skyr, Light cottage cheese (co sa týka mliečnych výrobkov preferujem Light verzie avšak sem tam tuk napr zo vaj. Žĺtka je super). Zoženiete aj srvátkový proteín napr. Vanilkový (z toho sa dá super piecť), zero sirupy na palacinky atď.... No rozpísal som sa ale chcem pomôcť

Nikto12345

Ahojte, mam 15 rokov meriam 160cm a vážim 47.7 kg podľa vás mala by som pribrať alebo je to normálna váha??

Lily333

Ja mam 160 a 67 kg chcela by som mat 60kg,do februara dufam ze sa mi to podari nie ako vcera na veceru trdelnik fuj tak som sa prezrala idem jest len ryzu kuracie maso biele jogurty zeleninku.Len musim pridat aj pohyb ale neviem co nemam to rada a nemam skym hanbim sa uz sama za seba Miery mam 95-80-105