Od dneska chudnem

Príspevok v téme: Od dneska chudnem
na55kg

Vytvorila som to preto aby som každý den mohla písať kolko vážim ... Meriam 154 a vážim (dnes ráno )= 60,5 kg ....
Dalsiu váhu napísem zajtra . :) Moj sen je mat aspon 55 kg :)
Ak sa chce niekto pridať , pri zaznamenávaní váhy tak tu si ju môžte zaznamenávať :)
Kludne aj ked ste nazacali dneska ale aj skorej :) napíste aku ste mali pociatocnu vahu a aku teraz .... pripadne sem mozete davať rady a tipy :)

na55kg

smajlik . dakujem , no ja nwm asi mam dobrý metabolizmus .. ale este sia si za den urobím 100 brusakov .... nic viac snažím sa to takto robiť ...ale dneska SO-NE taze na tieto dni to neplati

[zruseny8]

na55kg
mozem sa opytat akym stylom chudnes a aj pri tom cvicis? lebo ja som dnes pri pohlade do zrkladla skoro odpadla. neviem co sa to so mnou stalo, chcela by som ist tiez ist na tych 55-58kg a vazim tak okolo 64-55kg pri vyske 165cm..poradite ako na to? lebo uz som sa viackrat pokusala zacat, no nemam pevnu volu. vydrzalo mi to maximalne den!!

na55kg

zuzuli : snazim sa aj cvicit ale vcera som len 20 brusakov taze tak.. a prave papam zmrzku ... taze uvidím zajtra ako na tom vaha bude ... robím pokusi na vlastnom tele ..
ale zatial vyzera ze mam celkom dobry metabolizmus

zuzuli

na55kg: hlavne je ze nesla vaha hore:) ja hlavne vecer neviem vydrzat to je najhorsie, tak radsej si zacvicim a idem rychlo spat nech nestihnem nic zozrat :D ty aj cvicis popri strave?

na55kg

zuzuli : no ja chudnem vlastnou dietov sak si precitaj moje príspevky ,.. :) ja som za 3 dni schudla 1,5 kg ... lenze vcera 4. den som sa prezrala tak vaha ostala na to istom mieste !! :)