Aquamid - zvacsenie pier

Príspevok v téme: Aquamid - zvacsenie pier
Kylie89

Ahojte,

máte niekto skúsenosti s výplňovým materiálom Aquamid do pery? Je to vraj trvalé, ani hrčky to nerobí, a cítiť to ako vlastné pery lebo sa to rovnomerne rozloží. Čo je na tom pravdy ?
O necelé 3 týždne na to mám ísť - 1 ampulku - 1ml do hornej a 1 ampulku do spodnej pery, a má ma to výjsť nejak okolo 890 eur.

A kyselina hyalúronová stojí 600 eur dve ampulky s tým, že je to len na pár mesiacov..

Alebo poznáte ešte nejaký iný osvedčený spôsob zväčšenia pier s ktorým ste spokojná, alebo poznáte niekoho kto je s tým spokojný ?

Ďakujem za všetky reakcie a rady.

lamima

barbwire
aj ja mam remake v spodnej 1 ml, mam ho uz mesiac, ale tiez mi vadi, ze je to drahe a nevydrzí to. Ked mi to zmizne, pojdem aj ja na aquamid. Posles mi fotku? aj ja ti poslem potom :-)

barbwire

Ahojte, ja mam dobre skusenosti s REMAKE 1 ml stoji 300 eur a vydrzi to vraj velmi dlho mam to uz 4 mesiace a mam to stale rovnake zatial sa mi to nezmensilo vraj to vydrzi aj 3 roky tak uvidime, len skoda ze je to take drahe ja mam 2 ml v hornej pere, lebo tu hornu som mala velmi tenku a tu dolnu zase velku takze mi trebalo 2ml aby som to mala rovnake, nabuduce rozmyslam ze si to dam zvacsit operacne

barbwire

Ahojte, ja mam dobre skusenosti s REMAKE 1 ml stoji 300 eur a vydrzi to vraj velmi dlho mam to uz 4 mesiace a mam to stale rovnake zatial sa mi to nezmensilo vraj to vydrzi aj 3 roky tak uvidime, len skoda ze je to take drahe ja mam 2 ml v hornej pere, lebo tu hornu som mala velmi tenku a tu dolnu zase velku takze mi trebalo 2ml aby som to mala rovnake, nabuduce rozmyslam ze si to dam zvacsit operacne

davidoff

lamima

no veď ale aj rozmýšlam, že ešte aj zavolám, že som prekonala chrípku, či to nevadí, či nemusím byť 100% zdrává ako pri operácii, tak uvidím čo mi povedia.

lamima

davidoff
a preco si stale myslim ze 21? boze a uz som si hovorila, ze zajtra mi uz posles foto, som sa tu vytesovala :-DD no nevadi, do piatku snad vydrzim :-)
no dufam, ze ti chripka. Ale myslim ze hej, Teraflu caj je dobry, mna vzdy zachrani :-) neboj sa, ved ten zakrok nesmies zmeskat za ziadnu cenu :-), ved uz len ta pera ti chyba a budes krasna a spokojna...aaaach, zavidim :-))

davidoff

lamima

aké zajtra? v piatok, inak dúfam že vyzdraviem, lebo ležím s chrípkou v posteli :( pijem teraflu čaj, tak pevne verím že do piatku budem OK, včera večer ma to len chytilo :(

lamima

davidoff
zajtra ideeeeees, ja nebudem spat asi za teba. Som totalne zvedavaaaa :-DDD hned posli foto, lebo zajtra tu budem stepovat pred pc a deti budu hlade, smadne, spinave :-DD

davidoff

lamima

určite sa ho ešte povypytujem, ale viem že ON by s tým nerobil, keby mal nejaké komplikácie s tým, ale určite sa ho ešte raz na všetko spýtam. A veľmi sa už teším :)))

lamima

davidoff
o tyzden o takomto case budes mat peru uz spravenu, vsak? no ja som uplne zvedava, ale spytas sa este pre istotu cervena na rizika aquamidu? ci ti staci to, co ti povedal po telefone. Potom sa nezabudni pochvalit :-)