Aquamid - zvacsenie pier

Príspevok v téme: Aquamid - zvacsenie pier
Kylie89

Ahojte,

máte niekto skúsenosti s výplňovým materiálom Aquamid do pery? Je to vraj trvalé, ani hrčky to nerobí, a cítiť to ako vlastné pery lebo sa to rovnomerne rozloží. Čo je na tom pravdy ?
O necelé 3 týždne na to mám ísť - 1 ampulku - 1ml do hornej a 1 ampulku do spodnej pery, a má ma to výjsť nejak okolo 890 eur.

A kyselina hyalúronová stojí 600 eur dve ampulky s tým, že je to len na pár mesiacov..

Alebo poznáte ešte nejaký iný osvedčený spôsob zväčšenia pier s ktorým ste spokojná, alebo poznáte niekoho kto je s tým spokojný ?

Ďakujem za všetky reakcie a rady.

arri

davidoff
tak drzim palce, dufam ze budes spokojna, napis potom ako si to prezivala. Tebe ide davat tiez 1ml do vrchnej, pravda?

arri

ja som bola u neho v juli a bavili sme sa o aquamide, navrhol mi 1ml do vrhchnej a sestricka mi vypisala ceny. Ja niesom na Slovensku ale ked nabuduce pojdem domov tak sa s nim dohodnem na termine, zatial este citam vsade na forach o skusenostiach, predsa len je to na stalo...

lamima

arri

dobre vediet, je to dobra cena :-)
a ak si ty u neho bola na pery, posles mi foto?
na mail: lamima9@gmail.com
dakujem

davidoff

arri

tak super, ja som to mala na letáku o aquamide napísané inak. Aspon by som bola milo prekvapená že platím menej :)

davidoff

lamima

stojí to okolo 600 EUR 1ml. Tak ja si idem dať len do hornej, neviem či mi dá celé 1ml do hornej, aby to nebolo moc, veď ale on bude vedieť :)

lamima

bellinka

to naozaj? ja mam tiež remake v dolnej pere, dala som si ho pred týždnom. Mám 1ml. Jáj ani nehovor takéto zlé správy, lebo ja sa utešujem, že aspon rok mi to tak vydrží. Ja som za to dala 270 eur. Ved to rovno môže do koša hadzať peniaze. Pošli mi foto prosím: lamima9@gmail.com

davidoff
jednoznačne pôjdem na aquamid aj ja!!! :-)
som ešte zvedava, kolko to u neho presne stojí. potom daj vediet