preco musia vsetko zeny tolerovat

Príspevok v téme: preco musia vsetko zeny tolerovat
prestavka

Preco musi zena tolerovat to, ze jej chlap sa otoci a pozrie za peknou zenou, lebo nejaky psycholog povedal, ze to je prirodzene pre muzov?
Preco nedokaze muz vnimat iba tu svoju ale pozera aj po ostatnych?
Neviem ako vy damy, ale ja ked mam priatela alebo manzela, tak su mi vsetci ostatni muzi ukradnuti, neexistuju pre mna, to nie zeby som si to takto sama namyslala, u mna to takto funguje automaticky. A kedze poznam vela zien, viem, ze vacsina zien je taka, ze to vnima presne ako ja.
Prosim o vyjadrenie aj muzov. Dakujem

nestastny

zas ja ked som s tou svojou po inej nekuknem ani jednym okom aj keby bola hola.....proste mam oci len pre nu zato ona este aj povie ked ide okolo ze aky jebac.....viem ze iba provokuje ale dari sa jej to :D

ele

hector, ale ty nie si zena a nevies co vtedy prezivame, ked sa ti milovany manzelik obzera za inou ked je so mnou, ja som proste iny temperament, nie som flegmatik, ale chapem ze su zeny co im to nevadi..

ele

mna skor rozculuje ked muz zneuziva svoju poziciu a tiez rada porusujem predpisy, nie som nalinajkovana ani zaskatulkovana, uzivam si zivot plnymi duskami, som dokonca aj perverzna a nehanbim sa za to ;)