preco musia vsetko zeny tolerovat

Príspevok v téme: preco musia vsetko zeny tolerovat
prestavka

Preco musi zena tolerovat to, ze jej chlap sa otoci a pozrie za peknou zenou, lebo nejaky psycholog povedal, ze to je prirodzene pre muzov?
Preco nedokaze muz vnimat iba tu svoju ale pozera aj po ostatnych?
Neviem ako vy damy, ale ja ked mam priatela alebo manzela, tak su mi vsetci ostatni muzi ukradnuti, neexistuju pre mna, to nie zeby som si to takto sama namyslala, u mna to takto funguje automaticky. A kedze poznam vela zien, viem, ze vacsina zien je taka, ze to vnima presne ako ja.
Prosim o vyjadrenie aj muzov. Dakujem

Feature_

No Jasne, ze je to normalne!!! Kazdy normalny clovek sa pozrie na nieco co je pekne, alebo zaujimave. Je to uplne prirodzene. O čom je teda tento život.

bb4751

nechaj ho nech sa popozerá a doma príde na to,že TY si tá najkrajšia-aj keď ti povie niečo škaredé,tak len preto,aby si nebola namyslená - nežiarli,lebo on to vníma ako lichotku a ty sa utrápiš

jhjh

a čo je na tom ja si tiež pozriem pekného chlapa ked ide okolo , a dokonca aj žensku. Keď je na čo sa pozrieť tak prečo nie. Na chlapa sa pousmejem a žene v tichosti zavidim

tommycold

to je danne od prirody a s tym sa neda nic robit aj napriek tomu, ze vieme premyslat a mame vyvinute city. väcsinou pocas zivota sa riadime citmi alebo pudmi. proste je to tak, ze samec hlada samicky a samicky sa zase predvadzaju aby pritiahli pozornost. ale do istej miery sa to da ovladat ale to zavisi na konkretnom jedincovi, genetike a ako bol vychovany.

ewelinka

Ja zastavam nazor, ze nie sme vsetci predsa slepi, tak sa pozrieme.Ale je rozdiel sa pozriet a pozriet.Ak sa muz letmo pozrie, a neocumuje, nevytaca krk a nekomentuje to, tak preco nie, ja sa tiez pozriem, ale tam to konci.Ked som s kamaratkou, tak samozrejme niekedy aj ten koment padne, ale ked som s partnerom, preco mu ublizovat, ked viem, ze by sa to nepacilo ani mne.Kompromis nadovsetko.S muzom, ktory ma potrebuje komentovat cudzie zadky a slintat po inych nema zena co robit

benjamen

Ani nie, ze by sa necitila milovana, ale skor, ze je velmi silne zakomplexovana a uvedomuje si, ze na chlapa, akeho by chcela jednoducho nema a preto sa boji kazdej "konkurencie", coilen v zmysle pozretia sa na inu zenu (pritom to vobec nic neznamena). Taku zenu, ako je ona a jej podobne aj tak 99 % muzov po case isto opusti, lebo mu bude extremne liezt na nervy a dobre/zdrave nervy su dnes zakladom zivota.