preco musia vsetko zeny tolerovat

Príspevok v téme: preco musia vsetko zeny tolerovat
prestavka

Preco musi zena tolerovat to, ze jej chlap sa otoci a pozrie za peknou zenou, lebo nejaky psycholog povedal, ze to je prirodzene pre muzov?
Preco nedokaze muz vnimat iba tu svoju ale pozera aj po ostatnych?
Neviem ako vy damy, ale ja ked mam priatela alebo manzela, tak su mi vsetci ostatni muzi ukradnuti, neexistuju pre mna, to nie zeby som si to takto sama namyslala, u mna to takto funguje automaticky. A kedze poznam vela zien, viem, ze vacsina zien je taka, ze to vnima presne ako ja.
Prosim o vyjadrenie aj muzov. Dakujem

hera15

Jasné, že muži sa budú brániť zubami nechtami. Jasné, že možno aj ženy v prítomnosti svojich miláčikov zízajú na mužov, či sa aj otáčajú?! No ktovie. To vedia len muži, ktoré také pipky pri sebe mali. Ale určite je viac prípadov, ked to robí muž. Nie, nechceme dať mužom na oči klapky, ale myslím si, že tu ide hlavne o prístup k tej svojej milovanej osoby. Ak ju milujeme a vážime si ju, tak určite jej to na ulici robiť nebudeme. to je môj názor. Ak tu má nejaký muž psychický problém s tým, že to muži robia, tak ľutujem, ale je to jeho problém.

benjamen

Naopak, ja si myslim, ze hector svojimi prispevkami vystihol podstatu ovela viac, ako ktokolvek iny z nas. Akurat si to nevieme/neviete priznat. To ze to pise pejorativne je mozno cisty zamer, ako zdoraznit to, co chce povedat lebo na ludi, ktori vyslovene nechcu vidiet a nechcu pocuvat treba presne takto. Clovek na to, aby otvoril oci potrebuje vyslovene obcas kopanec do rozkroku, co je smutne, ale je to realita. Tiez je smutne, ze akonahle takto niekto vyjadri svoj nazor je hned oznaceny za panica, alebo nejakym inym trapnym privlastkom, ktorym sa iba snazia damy deklasovat jeho vlastne nazory, ktore priznajme si maju vela co do seba. Nuz ked nie je obrany tak potom zostava jedine utok. A to s tym vzdelanim je tiez vrcholne trapne, lebo ja ked tak citam medzi riadkami (a hocikto iny tu to asi nedokaze) tak mi krasne vychadza, ze hector je ovela inteligentnejsi a vzdelanejsi ako mnohi z nas. A obcasne pejorativne vyroky to vobec nedokazu prekryt. Z vlastnej skusenosti totiz viem, ze prave ludia, ktori sa snazia hrat na najvacsich moralistov a snazia sa posobit prehnane inteligentne, prave zakryvaju to, ze maju nizke vzdelanie, ze su najperverznejsi zo vsetkych a casto aj najmenej inteligentny. Lebo skutocne inteligentny clovek neciti potrebu svoju inteligenciu neustale dokazovat, vie, aky je. Je pravda, ze tato inteligencia v podstate nikam nevedie, lebo vsetko co malo, uz bolo napisane dostatocne tvrdo a presvedcivo. Zda sa mi, ze vsetko ostatne je uz iba jedna velka poza.

uhlie

Dal som si tu namahu a sledoval som chvilku na jednom rusnom mieste, ci zeny naozaj pozeraju len na tych svojich, ako tu vsetky tvrdite. A zistil som, ze zienky ocumuju inych chlapov uplne rovnako, ako ako muzi. Tak, o com je tato tema. Niektore sa tu hrate na moralistky uplne zbytocne.

nechapem

viem, a nie je to tak len na internete. ja len obcas mam taku blbu potrebu nieco napisat, napisat pohlad z druhej strany. mozno to niekomu nieco da, aj ked si myslim, ze skor nie. aj preto radsej citam ako pisem :)

Kubes

nechapem: hádžeš hrach o stenu .. na internetových fórach svet nespasíš a ľudí nepresvedčíš ked sami nechcú ;)

nechapem

neber vsetko tak vazne a mozno sa ti bude zivot zdat krajsi :) a nenapisal som, ze vsetky zeny su rovnake a robia z muzov prasce a ani si to nemyslim. fakt je dobre citat niekedy dvakrat a trochu aj porozmyslat a az potom napisat reakciu. ale je to mozno aj tym internetom, ludia si tam castou nerozumeju lebo si veci vysvetluju po svojom.

ale

nechape..ja som 20r s manzelom,mam 2 dcerky a my sa tiez kukneme ci okomentujeme baby alebo chalanou,ale ten hectorov styl....prepac a o com ze to svedci tak to necham na kazdom 1-nom....nie vsetky zeny su ako pise hektor a ty,vraj robime z muzov prasce...idem radcej prec asi by som .....

nechapem

pre vsetkych co tu kritizuju hectora:
hector to napisal trochu vulgarne, ale netreba to brat hned uplne vazne. je to zrejme hectorov styl prejavu. nevravim, ze to nemohol napisat aj miernejsie ale zvolil si tento sposob. mozno prave preto aby tak trochu podpichol niektore z vas, ktore tu z muzov robite primitivne prasce a pripadne si dookola pisete len to "svoje".

Kubes

slečna, na svoju druhú otázku ste si odpovedali otázkou prvou .. a čo sa týka prvej otázky tolerovať to naozaj nemusíte, stačí zájsť do zverimexu a kúpiť tam partnerovi klapky na oči, ako majú ťažné kone ;)

ale

hector stebou ale musela nejaka s tych co opisujes poriadne vytriet dlazku...z nazoru aky mas ty na zeny,radcej pomlcim nerada by som....tvoje myslenie sa rovna chorej vrane...chcela by som vediet kto si,mas neskutocnu mienku o zenach-vraj VS a vraj z ucnovkou,skoncil si ty vobec skoluPreco rypem do teba ked ta nepoznamPrave preto aby si pochopil ze ti NIK A NIC nedava pravo urazat ostatnych,je jedno ci muzi ci zeny,kazdy ma pravo na svoj nazor..ze ty si tu napisalNie!ty si URAZAL...vazne odstrasujuci pridad...