Pytiol

antipytiol

nieeeeee pytiol si nedavaj!
vazne, ak ti mozem poradit, skus v googli vyhladat nieco o "kortikoidnych" kremoch. daj si ho iba maximalne ked mas nejaku naozaj skaredu podkoznu vyrazku. ale inak radsej vobec, uz vobec nie dlhodobo a na vacsiu cast tvare. ja som to tak robievala a nie ze by mi to znicilo plet ale teraz po case vidim ze mam rozsirene pory co som predtym nemala. a ano je mastny strasne, upchava pory.. no fakt len na tie decke prdelky je najlepsi

zuzic

pytiol je velmi dobry na zapaly atd len nie som si ista ze na akne...teda aspon som nic take nepocula. a neviem mne osobne sa zda na akne trochu silny ci nie?

visina

poslala som dnes mamku do lekarne aby mi kupila ten pytiol, no vraj jej povedali ze jej daju niečo ine ked povedala ze to chcem na akne.. dali jej sb lieh s tym si mam potierat vyrazku a na to si mam davat bodku robeneho kremu taky hnedy, tiez divne pachne citim tam aj mentol ci čo to je heh, vola sa to UNG. CAMPH. ICHTHAMMOLICUM. A este jej dali vzorky eucerin na problematicku pleť, krem-gel a hlbkoveho čistiaceho gelu. Som veeľmi zvedava či to niečo somnou spravi.. mal niekto uz niečo take?

janab

Pytiol je dobrý na všetky zápaly na pokožke, resp. podráždenú pokožku. Ja som tým natierala detičkým zaparené zadočky a pomáhal...veľmi dobrá mastička.

vesela

dnes som si ho kupila, vyskúšam. Môžem si to davať aj na celu tvar ked mam tie male podkožne vyrazky všade. Večer asi pytiol a rano normalny krem hydratačny aby sa mi velmi nevysušila pokožka však

rew

Milacenka> odporucam. ja som nikdy nejake extra akne nemala, ale ked sa obcas vyhodili nejake tie pupaciky, celkom pomahal.. ja som to obcas vecer natrela a do rana mi znacne zmizli zacervenane miesta a zahojili sa niektore drbaciky :) ved vyskusaj sama a uvidis ako to posobi na tvoju plet, stoji par korun a ublizit by ti to nemalo ( az na ten smradik ;) )

llek

Hlavnou ucinnou latkou v Pytiole je ichtyol, ktory ma protizapalove ucinky. Je hnedkavy a typicky smrdka, ale ja na ichtyol nedopustim.Velmi dobre posobi na ekzemiky a da sa pouzit aj pri akne. Chirurgovia ho pouzivaju napriklad ked je nejake zapalene lozisko, ktore sa ma ohranicit a vyhnisat - ichtyol tomuto procesu napomoze. Taktiez, ak ma niekto "zapareny zadok" - male deticky, alebo aj dospeli pri hnackach, ci pri zapalenych hemoroidoch, pytiol ci ichtyol mozu spravit zazraky.Ak sa zaspini od toho pradlo, da sa to dobre vyprat. V lekarni si vypytajte ichtyolovu mast alebo samotny Pytiol

babylon

No mne ho odporučila moja mama, keďže počula ako sa o tom \"zazraku\" rozpravaju nejake ženske kdesi v potravinách:D A to Vám poviem, že tá masť mi nijako extra nepomohla, len som smrdela ako benzín:D