holka s piercingom..pekna alebo nie?

ale

x-lola-x tak moja dcera je punk,rok a neviem co vsetko...raz je cela ruzova a vybijane opasky,potom cela cierna atd..niekedy mi rozum zastava ke na to chodi...akolovek sa oblecie sa jej to hodi-mas svoj styl,nikde sa neukrije predomnou hahaha...byvame 4r na teerife (kanarske ostrovy) a ju tu poznaju velmi dobre(v tej casti kde byvame)a vie aj to ze sa neschova LEBO je jedinecna a ludia mi povedia :-) keby nieco
a ozaj ak tvoja mamka ti toleruje tvoj styl mysim pircing nebude problemmmmm
MNA osobne bolel viac do nosa-je malilinky,starsia dcera vravieva ze mami ved ti ho nieje oriadne vidno-a to som chcela....
ja tiez som bola skoro mamou vztah s mojimi dcerami mame vinikajuci...cokolvek ci tetku,pircing sa somnou poradia ci to ci ono kde sa to hodi atd...
a by si vedela starsia dcera je uplny opak ma tetku i pircing no vobec sa nepodobaju so sestrou .-)
tak ti drzim palce

zuzic

ale zas...vo vedlajsej teme som citala ze mas 13...v tomto veku to berem ako vulgarne teda skor ako napodobnovanie dospelych a snaha cim skor vyniknut

x_lola_x

Whee_ee : vdaka za rady :) moj styl je punk.. proste roztrhane rifle , karovane sukne a kosele a vybijane opasky.. ano mozno to posobi torcha vulgarne :) ale myslim ze pierc v pupku sa da lahko zakryt... tak uvidime ako presvedcim mamu :D

x_lola_x

ale : wau ! podla mna mas uzasny pristup :) ja som tiez zastancom nazoru ze je to moje telo.. a hlavne je ked sa to paci mne ... len niektory zavistlivci obcas vedia ublizit :( .. a este mam na teba otazocku.. nebolelo prepichovanie pupku? v nose som ani necitila a aj hojenie v pohode.. len pupok je citlivejsi myslim

whee_ee

a samozrejme treba vedieť o všetkých rizikách, inak do toho nechoď. piercing v pupku sa hojí najdlhšie, dokonca pár mesiacov, aj keď sa ti to navonok už nezdá. a častokrát vyrastie, lebo ho telo nepríjme a vypudí.. na prvý prepich je najlepšia titanová náušnica.