Kto do pekla som?

Príspevok v téme: Kto do pekla som?
FaktNEviem

Ahojte.....uz som tu pisal viac prispevkov, ale nic moj problem nevyriesilo.....viete....citim ze som iny....proste....viac sa sustredim na svoj "fantazijny svet", teda zijem vo svojich myslienkach a realita je pre mna skor druhorada....mam zvlastne, zvratene myslienky a rovnake blbosti aj robim napr.....casto som odchadzal z domu, do nedalekeho lesa, kde som len tak sedel a rozmyslal.....no.....skor nad smrtou ako nad "okolitou prirodou"....ale proste sa vyhybam ludom, zijem vo svojich predstavach......napriklad aj s pocasim je to uplne naopak.....nemam rad slnko...nie ja ho NENAVIDIM!....uplne ma znervoznuje ale ked je chladne zamracene pocasie, tak vtedy sa citim fajn.......mam pocit, ze fungujem NAOPAK......casto si namyslam, ze som "nadmerne nadany" a pod., a potom mam pocit, ze budem "slavny alebo znamy "....sam neviem ako to myslim....jednoducho mam zvratene myslienky uplne mi SIBE!.....uz som sa snazil zistit vcom je problem, precital som zoznam a popis VSETKYCH PSYCHICKYCH CHOROB, ktore tu boli k dipozicii....a v kazdej som nasiel SCASTI seba....najpv som si myslel, ze mam maniodepresiu,rozne druhy depresii,potom dystymiu, socialnu fobiu,schizoidnu poruchu..vsetko mozne.....jednoducho nedokazem zit v takomto stave, akoby som bol prisposobeny na iny zivot....

tá čudná

Hovoríš mi ako z duše :( .. jak keby som toto ja písala ... a. .. rada by som to zmenila ale asi to nejde :(

jajka001_

no tak ked mienis len tak z nudy postrielat ludi okolo lebo ich nepoznas a domnievas sa ze ich nenavidis, tak sa fakt radsej zabi ty. nevies co od nudy? chod do afriky pomahat detom.

natháliaHJ09

nemam čas to všetko čítať-ale rozmyšlal si,že ked by si sa zabil-že už nebudeš existovat??po smrti nevieš nič,nikde cesta nevedie.

FaktNEviem

Ale ja neustale rozmyslam na smrtou.....proste ne ako ostatni ze sa z toho dostanu, potom su stastni atd.....ja aj ked som stastny rozmyslalm nad smrtou jednoducho by som povedal ze som sa sam sebe zaprisahal ze sa musim zabit.....som zmiereny s tym ze zomriem a tak sa spravam...napr. nechcem aby na mna niekto minul väcsie peniaze, ZO ZASADY sa vyhybam spolocnosti.....a to je jedno.....som si isty ze aspon min. psychopat som ved mam take stavy ze mam chut vystrielat vsetkych ludi, a aj ked viem ze je to nemozne isiel by som do toho a nechal by som sa zastreit bolo by mi to jedno..... aj tak rozpravam, je mi uplne jedno co sa vtedy deje proste je zo mna zver......nenavidim vsetko......

rapotacka

joooj ludkovia,
zivot je krasny, a tvorime si ho sami,tym ze sa budeme lutovat a nenavidiet vsetkych okolo a vsetko, tym budeme zabijat sami seba. Rebelovat ze radsej budem sam, nenavidim vsetkych okolo, stranim sa ich..nikomu nepomoze, a je to len sebalutost...vsetko clovek dokaze, vsetko na co si len pomysli, je to len o pohlade na svet, a o chuti neco pre to urobit. Vsak staci si zacat vsimat obycajne vecicky, vietor, vonu travy, to co nam robi aspon ake take prijemne pocity. Dakovat za to co mame, za ruky, nohy, za to ze mozes vidiet...uvedomit si ze nikto tu na svet neprisiel len tak bez priciny, najst si svoj smer, tzn. zacat postupne uz len tym v com sme aspon trosku dobri...a odrazit sa...dat do toho vsetko...a osud ta potom povedie..naco sa lutovat...tak Bojovat ne? nepaci sa mi miesto kde zijem? zmenit ho..radikalne bez strachu co bude...nepacia sat i ludia v tvojom okoli alebo vidis len takych a takych s kt. nesuhlasis? zmen miesto priestor, nezovseobecnuj ze ludia su taki a tqaki...a cely svet...vsak urcite su tu i tyy co su na tom rovnako...a prosim vas...nedavajte tu neake motta depresiou zijucich ludi ako bol curt cobain..urcite to bol nadany umelec a charizmaticky clovek, ale ....takee motto....by ma zabilo do hrobu...vsak kazdy sme ini...a preco by ma mal nekto nenavidiet...skor by som sa stotoznila s mottom jedn. cloveka kt. meno ani neviem/..ale fest peknee....nikdy som nestretol cloveka ktoreho by som nenavidel....tym padom...ked nenenavidis druhych i k3ed ti ublizuju ..proste to prijimas ze su taki...a ides dalej bez nich....tym ze nenenavidis vlastne si od nich oslobodeny....a zijes s radostou v srdci...uzivas si zivot....
a suhlasim...ak ta prepada depka, zacni n3eco robit..total sa vystav, znic telo..fyzicky...tvor nieco...tym zamestnas svoju mysel...
asi si myslite ze mna depka neprepada...prepada...a fest...ale na druhej strane...uz viem co na toto secko pochmurne zabera....a ted som konecne spokojna a stastna...i ked nevim na jak dlho....ale viem ze budem a som....drzim palusky seckym...a uz sa nedepresujte..nestrante druhych..joooj

Anita11

Nezaoberajte sa len svojimi problémami a potrebami. Tak žijú starí ľudia, dochodci a taký život ich ubíja. Často ich počuť, že ich nikto nepotrebuje. Človeka by malo napĺňať, že je pre niekoho osožný.
Keď sa budete vyhýbať ľuďom vy, ťažko vás bude niekto naháňať a volať do svojej spoločnosti. Vždy a všade sa našli a nájdu ľudia, ktorí sú príjemní aj nepríjemní, ktorí nás potešia ale aj zrania. O tom je náš život, a na tom nič nezmeníte tým, že si budete fantazírovať o nereálnom živote. O to je potom vačšie sklamanie a depresia, keď sa vynoríte z toho vášho vymysleného života do reality.
Žite aktívnym životom naplneným záľubami, prácou, koníčkami... Nečinnosť tela zabíja ducha. Hlavne si zachovajte veselú myseľ a vieru, že nie všetko na svete je zlé. Určite ste ešte všetci veľmi mladí a život máte pred sebou. Je veľká škoda trápiť sa pochmúrnymi depresívnymi myšlienkami, i keď také napadajú asi každého, len sa im netreba oddať. Ak cítite, že vám to život veľmi znepríjemňuje, potom treba hľadať aj odbornú pomoc. Možno chýba len veľmi málo a váš pohľad na svet bude úplne iný - radostnejší. Aj na depresije už existujú lieky. Netreba hľadať pomoc len keď bolí telo, ale aj duša.
Veď sami tu priznávate, že od vašej psychiky sa odvíja aj váš fyzický život a je len dobré, že si to uvedomujete, len s tým treba niečo robiť a netreba sa ľutovať ale hlavne žiť.
Veľa šťastia.

dievcaakoty

jediny problem na tom je zvyknut si zit vacsinu casu osamote kedze vela ludi ta povaha odozenie, nikto neni rad s takym clovekom.no a to neviem ci vydrzim

viem

so mnou je to podobne, tiez casto snivam ze raz budem uspesna a nieco neobvykle dokazem a pod. ja si to vysvetlujem tak, ze v beznom zivote sa citim ako nikto, a takto si to proste kompenzujem a citim sa pri tom dobre ked na to myslim

trencan

ono je to vsetko dokopy, a ten ktory nepozna to co poznam ja, nezazil pad na samotne dno kde hlbsie sa padnut neda, ten nepochopi.

byt na dne neni dobre, avsak horsie je byt uplne navrchole, na kraji pripasti a niekto do teba trosku ťukne a padnes hlboko

co ta nezabije ta posilni. kazdym dnom som silnejsi, viem co mozem ocakavat od ludi. zijem vo svojom svete kde som len ja a nikto iny pretoze nikto iny moj svet nepozna, FaktNEviem zije tiez vo svojom svete paralelne s mojim, prezivame prakticky to iste ale kazdy zvlast.

prezivam asi aj preto lebo ludia ma dost zradili/ranili, tym padom ludom neverim lebo viem ze ten ktory je moj priatel, bude nim len dovtedy dokedy budem preneho prinosom, bude nieco potrebovat, ked prestanem tak ma podrazi a vrazi noz do chrbtu, usmeje sa, kopne domna a odide. povedal som to sice obrazne ale pochopite.

nepodvolim sa ostatnej spolocnosti, jej zvyklostiam a konzumnemu zivotu, NIKDY, to radsej umriem alebo zostanem osamely v mojom svete naveky ...