Ako treba pouzivat koloidne striebro?

AdamKrt

RNG: pozeral som po internete, ale ziadne koloidne striebro z Lucenca som nevidel predavat. To mas este asi stare zasoby, ked si tam instaloval sam to zariadenie, ze ? Nekupoval si uz potom, ked si siel odtial prec ? Predpokladam, ze si poza ocean nekupujes koloidne striebro z Lucencna....

RNG

Nuz ja taku kvalitu pouzivam uz dlhe roky na ranne striekanie do oci, co mi odstranilo syndrom sucheho oka a veru vyborne zaberie 1/2 deci z neho na pokazeny zaludok.
Vnucke som s nim odstranil kvasinkovu nakazu v ustach(trush) a nielen jej ale aj viacerych jej malych kamaratiek, ucinkuje za par dni, inac to trva s liekmi 2 tyzdne.
A bolo to s tou, podla tych roznych "vtipnych" poznamok, "mizernou kvalitou, vhodnou len na umyvanie ruk"

AdamKrt

mirka 23:

neviem ako striebro z Lucenca, ale v lekarnach sa bezne predavaju koloidne vody po cca 15 Eciek. Uzivat striebro na vsetko je hlupost. Nech mas akukolvek dobru latku i liek, telo si potom zvykne menej zapajat imunitny system. Obycajna voda na umyvanie mi staci, pripadne ak je nieco citlivejsie, tak borova alebo Jarish. Do ust ide ustna voda a na rozne lokalne dezinfekcie posluzi dobre jodova tinktura, JOX, ci tea tree olej. Ked sa prejem, co nebyva casto, lebo znesiem toho dost, tak mi skor zabera na travenie fatra, alebo pri problemoch so zlcnikom Cholagol.

Koloidne striebro som si daval, ale z jeho ucinkov mam rozpacite pocity. Nemal som dojem, ze by mi to nejak pomohlo.

Treba si uvedomit, ze liek neni doplnok stravy a podla toho sa treba k tomu aj stavat.

mirka 23

Adam, ty si taaaaky vydumnik... Striebro z lučenca stoji 4 ečka, čo nie je vela si myslim a že ho využiješ raz za čas je blud, lebo striebro sa da využivať každodenne, ako pleťova voda, ustna voda, na kožne veci, samozrejme na pitie. Ked sa ti stane, že sa preješ, tak na to je striebro tiež super a na vela iných vecí. Podla mňa by mal mať každý flašu striebra doma.

Iva z piva

RNG, prosim porad co na plucne chlamydie. Studovala som to tu trochu a odporucas Citricidal, vytazok z oliv, kolkoidne striebro a Samento(?). No lenze vacsinu z toho neviem zohnat. Nasla som len striebro. Mam kopec alergii, som pravidelne kazdy mesiac chora (zapalene hrdlo, priedusky...) proste dychacie cesty v tahu. Bola som na jednom alternativnom vysetreni, myslim, ze sa to vola EAV vysetrenie...(pomocou nejakeho magnetu alebo co, drzala som to v ruke) Neverila som velmi tomu, ale vsetko sa ukazalo ako pravda, co mi tam povedal. Povedal, ze mam pl. chlamydie, ale nemam to "oficialne" diagnostikovane. Pravdupovedia, verim viac jemu, ako doktorom. Tak prosim porad nejaku vhodnu kuru.

AdamKrt

RNG:

takze ked si kupim koloidne striebro /jedno uz doma mam/, tak preventivne do zasoby... Tak po cca 2 rokoch mi je k nicomu ? Pre toho, kto to obcas pouzije, je to potom uplne k nicomu liek... Ak si kupi flasticku, ked to treba, trochu z nej si da a na buduce, ked to bude potrebovat, uz to bude neucinne. Skusil som to, ked som to kupoval, ale vobec sa mi nezdalo, ze by to zaberalo na nieco. Koloidne striebro z lekarne, hustota 15ppm.

RNG

Strieborne iony su medzi 17 000 az 27 000 krat tak aktivne,aj ked kratkodobo ako neutralne striebro, takze prosim, neopakujte tu zavadzajuce reklamy roznych vyrobcov koloidneho striebra v boji o zakaznikov.
Z fyziky kazdy, kto sa ju ucil, musi vediet, ze nic mensie, nez polovicna vlnova dlzka svetla nemoze byt viditelne, tj co vidis musi byt minimalne 200 nanometrov velke.
Vsetky ostatne tvrdenia ,kvazivedecke, su nic ine, nez LOZ.
Neutralne ciastocky sa po case na seba nalepia(Van der Waalsove povrchove pritazlive sily) a vytvoria ovela vacsie castice, nez niekolko nanometrov, tj stanu sa viditelne a prakticky neucinne.

Ciastocky nesuce naboj sa nemozu spajat, lebo ich naboj odpudzuje.

delphia

tak to je uz silna kava...je napisane na co zabera, ako ho uzivat a aplikovat, ale zeby bolo treba dopodrobna vysvetlovat aj sposob telefonickeho objednavania... no fakt sila...