Chcem ho spat

Príspevok v téme: Chcem ho spat
lokita

Prosim poradte mi frajer sa so mnou rozisiel lenze ja ho stale lubim a chcem byt znova stastna s nim nikdy sme sa nepohadali len ked sa so mnou rozchadzal povedal ze mi ublizil...medzi nami to bolo aj dost o sexe a viem ze bol so mna uplne hotovy sam mi to aj povedal, on potom co mi spravil viem ze mi uz nenapise...ja som mu v poslednej sms trochu vynadala ale zasluzil by si aj viac,ked ja neviem co robit nechcem sa ponizovat...aj ked hlava hovori nie srdce ano co mu mam povedat,viem ze mal aj napad ze sme to chceli skusit spolu ako byvat po skole...strasne mi chyba, aj ked by som nemala nudzu o chlapov chem byt s nim....radte muzi please

lokita

dovod nasho rozchodu bol zrejme ze ma podviedol aj ked ma lubil, myslim si to no on nic nepriznal povedal ze mi nechce ublizit ale nikdy ked sme boli spolu mi neublizil... sexualny problem sme nemali ked sme boli spolu milovali sme sa kazdy den... ja som mu nic nespravila, neviem ci by som mu odpustila neveru, ale len s nim som bola stastna, on si asi mysli ze by som mu to neodpustila preto to tak urobil...ja stale nanho myslim je to hrozne:(((

niekto

25 mozes byt najsexi zena na svete ziadneho chlapa ti to neurdzi vecne ked k tebe nic neciti

lokita mozes mu povedat ze ho chces sp5 ked ta nechce povie ti ze nie

neprinutis ho aby ta chcel
moze chvilu pockat a potom mu to napisat zavolat povedat rovno do oci

25

aky bol dovod vasho rozchodu?nieco tam muselo byt.najvacsi putac pre chlapa je to ze je zenska pritazliva a sexy a tvrdis ze bol z teba hotovy tak tomu celkom nerozumiem.to ze si mu nadala nemoze byt dovod.skus napisat dovod preco ta opustil.