Kvoli prsiam sa necítim ako žena

Príspevok v téme: Kvoli prsiam sa necítim ako žena
Didiana-707

Možno sa Vám bude zdaťmoj problém smiešny alebo nepodstatný ale prosím takých ludí nech to dalej ani nečitajú ,blbé komentáre fakt nemusím vidieť... (Vdaka)
Mám len 19 rokov a fakt strašný kompex zo svojej postavy, teda najma z prs... Proste sa necítim ako žena. Pred dvoma rokmi som zo svojej váhy 70 kíl schudla na 58. Moja momentálna váha je 60-tka. Nie som teda nijako extra štíhla, ale moje prsia sú nulky... Nedávno som si našla priatela, je to fajn všetko ale hrozne sa bojím momentu ked sa intímne zbližime.. (on bude moj prvý ) . Som nervozna už len z toho ked sme spolu v obchode a on má take poznámky či nejdeme k spodnej bielizni a pod. Som aj dost vysoká (171 ) ale citim sa hrozne kvoli tomuto ... Proste všetky tričká mi odstávaju,(podprsenka 75A ) o plavkách ani nehovorím... Strašne ale fakt strašne túžim po peknom výstrihu , po podprsenke kde aj niečo mám ... HAK nemožem na teraz uživat kvoli tlaku a ani velmi nechcem ... NA silikony ani z daleka nemám .. Kedže studujem na VS. Priatel mi hovorí ze prenho som najkrajšia ale ja mam sebavedomie dosť pod bodom mrazu ... Proste neviem sa kvoli tomu dostatočne uvolnit, cítim sa menejcenne ,nesúmerne a trápi ma to ....
Prosím o vyjadrenie žien aj mužov....Ďakujem ...

Didiana-707

Deniska dakujem... som rada ze nie som sama ale... Ak ti nema z čoho spravit,tak ti ani pushapka nepomoze... Proste aj na tú treba mat niečo .. :/ Al e hej treba mat rada samu seba, len zavidim tym babám co maju fakt pekné vystrihy...A mozu si dovolit aj odvazne trická a pod.

Denniska

Ahoj, viem sa úplne vcítiť do tvojej koži. Mám podobný príbeh ako ty. Tiež som vážila vyše 70 kg a rapídne som schudla na 58 kg. Moja momentálna váha je 63 kg. Podprsenky nosím 75A resp. B (podľa strihu). Tiež ma to trápi, ale... Môj priateľ má ma rád takú, aká som. Moje prsia sa mu tiež páčia. Rovnako ako ty som sa bála prvého intímnejšieho zblíženia, pretože predsa len v pushapke sa človek cíti lepšie ako bez nej:) Tak som mu na rovinu povedala, že aby nebol prekvapený, že dobrá podprda robí divy:) Neboj sa úprimnosti vo vzťahu. A ešte..je fakt super investovať do nejakej dobrej podprsenky, ktorá i z toho mála dokáže urobiť divy:)) Neviem, či ti môj príspevok nejako pomôže, ale aspoň vidíš, že nie si sama a hlavne maj rada samu seba:)