Oči alebo hlava?

Príspevok v téme: Oči alebo hlava?
fantomas55

Zdravím, mám taký zdravotný problém, asi s očami...vidím dobre..tak ako predtým...lenže teraz pri chôdzi a rozprávaní s niekym (zároveň) mám divný pocit,motá sa mi hlava skrátka je mi zle...divné je že ked som bol sám tak som tento problém nespostrehol takisto ked som doma..alebo sedím...šiel som hrať tenis...kym som tam prišiel bolo mi zle...no keď som hral bolo fajn a cestou naspeť zasa divne... :/ netuším čo mi je...všetko sa to začalo pred týždňom..vtedy som prvý (a posledný) krat hulil trávu..neviem či je to tým...po hulení som mal ten istý pocit len to bolo ovela horšie...teraz to je fajn ale stále to tu je :( takže čo by to mohlo byť?

jajka001_

nizky tlak, a moze to byt sposobene aj kolisanim cukru. nemusis citit hlad ale klesne ti cukor, vtedy sa ti znizi tlak, zacne ti byt trochu zle a motas sa ako pripity, mas problemy vidiet a koncentrovat sa, neskor zacnes citit slabost, jemny tras ruk, rozboli ta hlava... jedz pravidelne, potraviny s nizkym glykemickym indexom. pozri si stravovanie pri cukrovke.